sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezbarvý, mat 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodný lak odolný lak na drevo bezbarvý, mat 375 ml
Kód: 2506154
Kód dod.: 243267
EAN: 8591235097382
 
8.09 EUR
21.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K dekoratívnym transparentným lesklým náterom drevených stavebných prvkov v interiéri aj exteriéri. Lak je vysoko odolný voči vlhku a vode, vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, dlhodobou ochranou pred poveternostnými vplyvmi a matným prevedením.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
LAZUROL tixotropný nestekajúci lak na kov a drevo S1091, bezfarebný mat, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropný nestekajúci lak na kov a drevo S1091, bezfarebný mat, 750 ml
Kód: 2504135
Kód dod.: 243266
EAN: 8591235039306
 
18.87 EUR
25.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zhotovenie transparentného náteru dreva alebo kovu predovšetkým na zvislých alebo šikmých plochách, napríklad náter obkladu stien, podbitie stropu apod. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie.
AKCE
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové drevo & jasmín z Bali, 18 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Sense & Spray Santalové drevo & jasmín z Bali, 18 ml
Kód: 2600133
Kód dod.: 727161
EAN: 5000204628371
 
6.26 EUR
347.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určená do automatického osvěžovača vzduchu so senzorom pohybu. Nádherne provoní váš domov a odstráni z neho všetky nepríjemné pachy.
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávok, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávok, 460 ml
Kód: 2500917
Kód dod.: 775443
EAN: 8720181680403
 
7.39 EUR
16.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý parfém na pranie s intenzívnou a dlhotrvajúcou vôňou pačuli, levandule a eukalyptu.
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papierové utierky 16,5 m, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papierové utierky 16,5 m, 2 role
Kód: 2304753
Kód dod.: 908039
EAN: 8584014007382
80%
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Papierové kuchynské utierky, 100% celulóza.
AKCE
Corega Original extra silný fixačný krém na zubné náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixačný krém na zubné náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
7.22 EUR
103.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevná fixácia a pohodlie po celý deň. Corega Original extra silný fixačný krém v praktickom XL balení (70 g) poskytuje spoľahlivé držanie zubnej náhrady až na 12 hodín.
AKCE
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
6.17 EUR
6.18 EUR
154.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max krém na fixáciu zubných náhrad pomáha zabezpečiť ich pevné držanie a komfort pri nosení.
Essence krémové očné tiene 03 Oyster 5 g
Essence
Essence krémové očné tiene 03 Oyster 5 g
Kód: 2502345
Kód dod.: ES541840
EAN: 4059729541840
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim očiam lesk a sofistikovanosť s očnými tieňmi Essence Cream 03 Oyster. Ich krémová a
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretánové lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
7.79 EUR
31.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyuretánové lepidlo na drevo, krátkou dobou schnutia, veľmi vysoká lepiaca sila a vodovzdornosť D4 (ČSN EN 204).
Loreal Paris Revitalift Filler HA Renew očný krém 15 ml
L'Oréal Paris
Loreal Paris Revitalift Filler HA Renew očný krém 15 ml
Kód: 95188
Kód dod.: 822749
EAN: 3600523201310
 
16.74 EUR
1 116EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler oční krém proti vráskám obnovuje ztrátu plnosti v oblasti lícních kostí až k vnitřnímu koutku oka, která věkem často přichází o svou pružnost.
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Lilien
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Kód: 2105263
Kód dod.: 787131
EAN: 8596048004459
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mýdlo pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskom 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskom 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskom je vyživujúca starostlivosť určená pre suchú, ztvrdnutú a namáhanú pokožku chodidiel.
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoračné vonné tyčinky s vôňou pripomínajúcou práve upečený jablkový koláč so škoricou.
Končící produkty
Ovo Žltá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žltá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
0.15 EUR
30EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sýta potravinárska farba určená na klasické farbenie veľkonočných vajíčok, 1 sáčok = 1 farba. Sym
Končící produkty
Ovo Modrá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková farba 1 sáčok (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
0.16 EUR
32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna potravinárska farba určená na klasické farbenie veľkonočných vajíčok, 1 sáčok = 1 farba.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
6.61 EUR
26.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodovzdorné disperzné lepidlo na lepenie dreva a príbuzných materiálov, ktoré sú vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody.
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzné lepidlo na drevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
4.87 EUR
19.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na báze vody vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
5.87 EUR
195.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové drevo – vonné tyčinky 30 ml prinášajú do vášho domova príjemnú, hrejivú vôňu kombinácie sladkej vanilky a jemne drevitého santalového dreva.
Lazurol Aqua P UREX V1301 mat odolný lak na drevo bezfarebný, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 mat odolný lak na drevo bezfarebný, 600 g
Kód: 2504487
Kód dod.: 388555
EAN: 8591235058048
 
16.48 EUR
27.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akriluretánový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.