sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Kód: 2508206
Kód dod.: 180149
EAN: 8591235099102
 
24.30 EUR
24.31 EUR
6.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Kód: 2508212
Kód dod.: 180179
EAN: 8591235098563
 
5.30 EUR
5.31 EUR
7.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
8.22 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
33.70 EUR
13.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Kód: 2508281
Kód dod.: 189058
EAN: 8591235098631
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Kód: 2508200
Kód dod.: 180107
EAN: 8591235098549
 
6.40 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci antikorózny náter s jednoduchou aplikáciou na kov aj na drevo.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Kód: 2508291
Kód dod.: 189068
EAN: 8591235099362
 
36.31 EUR
14.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.82 EUR
39.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
AKCE
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
Kód: 2505904
Kód dod.: 340296
EAN: 8590892122239
 
78.14 EUR
7.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružná farba pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Kód: 2500243
Kód dod.: 719977
EAN: 5000204377262
 
2.82 EUR
39.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
Končící produkty
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
1.87 EUR
3.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Industrit S2013 je vrchný krycí lesklý email. Neobsahuje ťažké kovy. Je vhodný najmä na nátery kovov
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.09 EUR
15.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 800 g
Kód: 2503921
Kód dod.: 180360
EAN: 8595073026368
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2503917
Kód dod.: 180345
EAN: 8595073026474
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 12 kg
Kód: 2505683
Kód dod.: 180404
EAN: 8591235094404
 
146.07 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 800 g
Kód: 2503936
Kód dod.: 180331
EAN: 8595073026429
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 800 g
Kód: 2503899
Kód dod.: 180341
EAN: 8595073026450
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Kód: 2505680
Kód dod.: 180398
EAN: 8591235094374
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečnému žiareniu.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 375 ml
Kód: 2503900
Kód dod.: 217098
EAN: 8595073022056
 
9.09 EUR
24.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná k náterom medených rúr.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.