sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Ideal Duha fialová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha fialová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04372
Kód dod.: 950013
EAN: 3045200475408
80%
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ręce. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ideal Duha hnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 950008
EAN: 3045200475231
97%
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ideal Duha zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ideal Duha tmavohnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha tmavohnedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04362
Kód dod.: 950014
EAN: 3045200475415
 
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ideal Duha námorní modr, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha námorní modr, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04376
Kód dod.: 950006
EAN: 3045200475200
100%
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použití v práčke či v rukách. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzálny čistiaci prostriedok, vlčí mak, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzálny čistiaci prostriedok, vlčí mak, 1 l
Kód: 07257
Kód dod.: 700310
EAN: 5900273472984
100%
1.29 EUR
1.30 EUR
1.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zanechá vôňu vo vašej domácnosti až po dobu niekoľkých hodín. Dokonalá čistota a žiarivý lesk a príjemná svieža vôňa vlčích makov vydrží dokonca aj druhý deň po úklidu.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
2.16 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhé pracie mydlo účinne odstraňuje škvrny, chráni vlákna prádla a zanecháva textílie sviežo prevoňané tradičnou vôňou marseillského mydla.
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 1 kg
Kód: 2503267
Kód dod.: 475601
EAN: 8591235024791
 
4.46 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutralizačná soľ na škvrny na stene. Prostriedok je určený na neutralizáciu čerstvých vysušených omietok proti výkvétom vodou rozpustných solí a vápenna z omietok a na sanáciu farebných škvŕn po dyme, nikotíne a zatečenej vode.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Kód: 2508256
Kód dod.: 189034
EAN: 8591235099270
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Kód: 2508260
Kód dod.: 189036
EAN: 8591235098587
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Kód: 2507180
Kód dod.: 189010
EAN: 8591235098570
 
8.89 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Kód: 2507145
Kód dod.: 180148
EAN: 8591235098556
 
6.03 EUR
8.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Kód: 2508241
Kód dod.: 189016
EAN: 8591235099201
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Kód: 2508212
Kód dod.: 180179
EAN: 8591235098563
 
5.29 EUR
7.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Kód: 2508206
Kód dod.: 180149
EAN: 8591235099102
 
24.24 EUR
6.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Kód: 2507202
Kód dod.: 189042
EAN: 8591235099300
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Kód: 2508281
Kód dod.: 189058
EAN: 8591235098631
 
9.93 EUR
16.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Kód: 2508200
Kód dod.: 180107
EAN: 8591235098549
 
6.37 EUR
6.38 EUR
8.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci antikorózny náter s jednoduchou aplikáciou na kov aj na drevo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.