sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzálny čistiaci prostriedok, vlčí mak, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzálny čistiaci prostriedok, vlčí mak, 1 l
Kód: 07257
Kód dod.: 258910
EAN: 5900273472984
100%
1.29 EUR
1.30 EUR
1.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zanechá vôňu vo vašej domácnosti až po dobu niekoľkých hodín. Dokonalá čistota a žiarivý lesk a príjemná svieža vôňa vlčích makov vydrží dokonca aj druhý deň po úklidu.
-1%Zľava
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ręce. Jedno balenie obarví 300 g látky.
-1%Zľava
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.29 EUR
1.30 EUR
86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
2.16 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhé pracie mydlo účinne odstraňuje škvrny, chráni vlákna prádla a zanecháva textílie sviežo prevoňané tradičnou vôňou marseillského mydla.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Kód: 2508256
Kód dod.: 189034
EAN: 8591235099270
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 0,6 l
Kód: 2508260
Kód dod.: 189036
EAN: 8591235098587
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Kód: 2507145
Kód dod.: 180148
EAN: 8591235098556
 
6.03 EUR
8.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 2,5 l
Kód: 2508241
Kód dod.: 189016
EAN: 8591235099201
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 0,6 l
Kód: 2507180
Kód dod.: 189010
EAN: 8591235098570
 
8.89 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizačná soľ na škvrny V2026, 1 kg
Kód: 2503267
Kód dod.: 475601
EAN: 8591235024791
 
4.46 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neutralizačná soľ na škvrny na stene. Prostriedok je určený na neutralizáciu čerstvých vysušených omietok proti výkvétom vodou rozpustných solí a vápenna z omietok a na sanáciu farebných škvŕn po dyme, nikotíne a zatečenej vode.
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Kód: 2508285
Kód dod.: 189062
EAN: 8591235099355
 
8.89 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Kód: 2508267
Kód dod.: 189044
EAN: 8591235098679
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Kód: 2507151
Kód dod.: 180180
EAN: 8591235099133
 
21.65 EUR
6.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Kód: 2508208
Kód dod.: 180150
EAN: 8591235099119
 
45.07 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Kód: 2508254
Kód dod.: 189032
EAN: 8591235099263
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Kód: 2507149
Kód dod.: 180151
EAN: 8591235099126
 
87.82 EUR
5.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 2,5 l
Kód: 2508244
Kód dod.: 189020
EAN: 8591235099225
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický nátěr s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chromová žltá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chromová žltá 2,5 l
Kód: 2507220
Kód dod.: 189060
EAN: 8591235099348
 
41.16 EUR
16.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 2,5 l
Kód: 2508262
Kód dod.: 189038
EAN: 8591235099287
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 2,5 l
Kód: 2507191
Kód dod.: 189030
EAN: 8591235099256
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 2,5 l
Kód: 2507179
Kód dod.: 189006
EAN: 8591235099188
 
46.62 EUR
18.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Kód: 2508289
Kód dod.: 189066
EAN: 8591235098709
 
8.89 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Kód: 2507224
Kód dod.: 189064
EAN: 8591235098686
100%
9.32 EUR
15.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Kód: 2507153
Kód dod.: 180181
EAN: 8591235099140
 
40.73 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.