sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Kód: 2507153
Kód dod.: 180181
EAN: 8591235099140
 
40.73 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Kód: 2507188
Kód dod.: 189022
EAN: 8591235099232
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Kód: 2508289
Kód dod.: 189066
EAN: 8591235098709
 
8.89 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8191 červená rumělková tmavá 0,6 l
Kód: 2507224
Kód dod.: 189064
EAN: 8591235098686
100%
9.32 EUR
15.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 0,6 l
Kód: 2508216
Kód dod.: 189000
EAN: 8591235099157
 
13.10 EUR
21.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 čierny mat, 0,6 l
Kód: 2507177
Kód dod.: 189004
EAN: 8591235099171
 
11.23 EUR
18.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chrómová žltá 0,6 l
Kód: 2508281
Kód dod.: 189058
EAN: 8591235098631
 
9.93 EUR
16.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Kód: 2507202
Kód dod.: 189042
EAN: 8591235099300
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 0,75 kg
Kód: 2508200
Kód dod.: 180107
EAN: 8591235098549
 
6.37 EUR
6.38 EUR
8.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci antikorózny náter s jednoduchou aplikáciou na kov aj na drevo.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 2,5 l
Kód: 2508291
Kód dod.: 189068
EAN: 8591235099362
 
36.21 EUR
14.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnedá, 0,75 kg
Kód: 2508212
Kód dod.: 180179
EAN: 8591235098563
 
5.29 EUR
7.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so snadnou aplikáciou.
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlomodrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Kód: 2508206
Kód dod.: 180149
EAN: 8591235099102
 
24.24 EUR
6.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 700 g
Kód: 2505800
Kód dod.: 355518
EAN: 8590892122086
 
11.06 EUR
15.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hedvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i  vonkajšie použitie.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
Kód: 2503411
Kód dod.: 355470
EAN: 8590892115460
 
11.06 EUR
15.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
11.66 EUR
11.67 EUR
16.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Kód: 2508285
Kód dod.: 189062
EAN: 8591235099355
 
8.89 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Kód: 2508267
Kód dod.: 189044
EAN: 8591235098679
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Kód: 2507151
Kód dod.: 180180
EAN: 8591235099133
 
21.65 EUR
6.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Kód: 2508208
Kód dod.: 180150
EAN: 8591235099119
 
45.07 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Kód: 2508254
Kód dod.: 189032
EAN: 8591235099263
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.