sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 201 biela, 700 g
Kód: 2503411
Kód dod.: 355470
EAN: 8590892115460
 
11.06 EUR
15.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná na obnovovanie starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
11.66 EUR
11.67 EUR
16.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6700 svetlý okr 0,6 l
Kód: 2508285
Kód dod.: 189062
EAN: 8591235099355
 
8.89 EUR
14.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návestná modrá 0,6 l
Kód: 2508267
Kód dod.: 189044
EAN: 8591235098679
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický náter s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Kód: 2507151
Kód dod.: 180180
EAN: 8591235099133
 
21.65 EUR
6.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Kód: 2508208
Kód dod.: 180150
EAN: 8591235099119
 
45.07 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba so jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Kód: 2508254
Kód dod.: 189032
EAN: 8591235099263
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Kód: 2507149
Kód dod.: 180151
EAN: 8591235099126
 
87.82 EUR
5.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 2,5 l
Kód: 2508244
Kód dod.: 189020
EAN: 8591235099225
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický nátěr s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chromová žltá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chromová žltá 2,5 l
Kód: 2507220
Kód dod.: 189060
EAN: 8591235099348
 
41.16 EUR
16.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 gaštanová 2,5 l
Kód: 2508262
Kód dod.: 189038
EAN: 8591235099287
 
31.88 EUR
12.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
AKCE
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
Kód: 2505904
Kód dod.: 340296
EAN: 8590892122239
 
77.93 EUR
77.94 EUR
7.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružná farba pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 stredne šedý, 0,6 l
Kód: 2508240
Kód dod.: 189014
EAN: 8591235099218
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 0,6 l
Kód: 2508271
Kód dod.: 189048
EAN: 8591235098662
 
8.19 EUR
8.20 EUR
13.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 svetlo šedý, 0,6 l
Kód: 2508242
Kód dod.: 189018
EAN: 8591235098624
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Kód: 2507214
Kód dod.: 189054
EAN: 8591235099324
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento syntetický farebný nátier s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 biely, 2,5 l
Kód: 2508238
Kód dod.: 189012
EAN: 8591235099195
 
34.65 EUR
13.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 biely, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 biely, 3,5 kg
Kód: 2507143
Kód dod.: 180108
EAN: 8591235099096
 
27.11 EUR
7.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúca farba s jednoduchou aplikáciou.
Supermal Email S2013 1999 čierny 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 čierny 0,6 l
Kód: 2507190
Kód dod.: 189028
EAN: 8591235098600
 
7.76 EUR
12.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 2,5 l
Kód: 2508248
Kód dod.: 189026
EAN: 8591235099249
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 9110 hliníková 0,6 l
Kód: 2508293
Kód dod.: 189070
EAN: 8591235099379
 
10.63 EUR
17.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tato syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 svetlofialový 2,5 l
Kód: 2507202
Kód dod.: 189042
EAN: 8591235099300
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návesťová modrá 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 stredná zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
33.62 EUR
13.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.