sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 4 l
Kód: 2507318
Kód dod.: 247111
EAN: 8591235099898
100%
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje prirodzený a jemne teplý blond odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvová lazúra na drevo T027 meranti 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvová lazúra na drevo T027 meranti 4 l
Kód: 2508427
Kód dod.: 247160
EAN: 8591235100105
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvová lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Kód: 2508406
Kód dod.: 247145
EAN: 8591235100044
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Kód: 2507372
Kód dod.: 247180
EAN: 8591235100198
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 2,5 l
Kód: 2507317
Kód dod.: 247109
EAN: 8591235099881
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konštrukčné lepidlo na drevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
9.78 EUR
32.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konštrukčné lepenie drevených častí, drevených konštrukčných prvkov a nábytku, lepenie mnohých ďalších druhov materiálov ako tehly, betón, kovy, guma, polystyrén, pena atď. Výroba okenných a dverových rámov, výroba vrstvených panelov.
AKCE
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
12 EUR
2.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostriedok pre efektívne čistenie a údržbu dreveného aj laminovaného nábytku.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 750 ml
Kód: 2500609
Kód dod.: 249809
EAN: 8595073020304
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 750 ml
Kód: 2500595
Kód dod.: 249243
EAN: 8595073020243
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 2,5 l
Kód: 2500614
Kód dod.: 249985
EAN: 8595073018356
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Kód: 2500598
Kód dod.: 249266
EAN: 8595073020250
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Kód: 2500601
Kód dod.: 249281
EAN: 8595073020267
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Kód: 2503223
Kód dod.: 249822
EAN: 8595073018325
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 4 l
Kód: 2503026
Kód dod.: 249224
EAN: 8595073019377
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Kód: 2503028
Kód dod.: 248767
EAN: 8595073018257
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranárskym lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Artdeco Rich Treatment Foundation krémový make-up 10 Sunny Shell 20 ml
Artdeco
Artdeco Rich Treatment Foundation krémový make-up 10 Sunny Shell 20 ml
Kód: 88215
Kód dod.: 485.10
EAN: 4019674485101
 
23.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hýčkajte svoju pleť báječnou krémovou textúrou za súčasného krytia drobných nedostatkov a vytvárania
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.