sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
16.48 EUR
23.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
64.06 EUR
18.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený na vodotesné nátery, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, taktiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 12 kg
Kód: 2504399
Kód dod.: 180387
EAN: 8591235046212
 
146.07 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a iných kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 2,5 kg
Kód: 2504446
Kód dod.: 180304
EAN: 8591235056655
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvovým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 800 g
Kód: 2504139
Kód dod.: 180370
EAN: 8591235039580
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 12 kg
Kód: 2504400
Kód dod.: 180390
EAN: 8591235046229
 
146.07 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehlový, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehlový, 2,5 kg
Kód: 2504140
Kód dod.: 180372
EAN: 8591235039597
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 700 g
Kód: 74662
Kód dod.: 242910
EAN: 8590518341075
 
16.48 EUR
23.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným natierkam, stien vodných nádrží, silážnych jímok a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 0,6 l
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 0,6 l
Kód: 2500668
Kód dod.: 217104
EAN: 8595073022063
 
12.69 EUR
21.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného vykurovania. Vhodná k náterom medených trubiek. Dokonale termovodivá.
Biopol Paints Silikónová striebrenka, žiaruvzdorná do 500 °C, 80 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikónová striebrenka, žiaruvzdorná do 500 °C, 80 g
Kód: 2502730
Kód dod.: 326120
EAN: 8590518370082
 
4.17 EUR
52.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 700 g
Kód: 2503106
Kód dod.: 243018
EAN: 8590518359070
 
30.65 EUR
30.66 EUR
43.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, 6003 slonová kosť, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
9.09 EUR
24.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná k náterom medených rúrok. Dokonale termovodivá.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Kód: 2504447
Kód dod.: 180306
EAN: 8591235056662
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Kód: 2503878
Kód dod.: 180311
EAN: 8595073026313
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odvodnení, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 5 kg
Kód: 2503931
Kód dod.: 180355
EAN: 8595073026412
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 800 g
Kód: 2503928
Kód dod.: 180350
EAN: 8595073026399
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 2,5 kg
Kód: 2506786
Kód dod.: 180400
EAN: 8591235094381
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózní náter na železo, 0840 červenohnedá, 2,5 kg
Kód: 2503945
Kód dod.: 180343
EAN: 8595073026467
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Kód: 2503827
Kód dod.: 180313
EAN: 8595073026320
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Kód: 2503930
Kód dod.: 180352
EAN: 8595073026405
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Kód: 2503830
Kód dod.: 180335
EAN: 8595073026443
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a iných kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
-1%Zľava
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Proxim
Proxim Kvásek na pečenie amonium, 100 g
Kód: 03676
Kód dod.: 934990
EAN: 8594019360399
100%
1.03 EUR
1.04 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toto kváskové droždie sa pri vysokých teplotách (pečenie) mení na plyn, ktorý kyprí cesto. Cesto je ihneď vhodné na spracovanie, môžete ho však pripraviť aj vopred a uchovať v chlade.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500587
Kód dod.: 217151
EAN: 8591235038910
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná na natieranie medených rúr. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.