sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba k obnovovaniu starých náterov, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
11.66 EUR
11.67 EUR
16.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vhodná k obnovovaniu starých náterov nábytku, okien, dverí, zárubní, radiátorov, farebných doplnkov interiérov, záhradných stavieb, lavičiek, konštrukcií detských ihrísk, školských tabúľ.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.82 EUR
39.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
AKCE
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
Kód: 2505904
Kód dod.: 340296
EAN: 8590892122239
 
77.93 EUR
77.94 EUR
7.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružná farba pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Kód: 2500243
Kód dod.: 719977
EAN: 5000204377262
 
2.82 EUR
39.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
3.25 EUR
90.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Končící produkty
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
1.87 EUR
3.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Industrit S2013 je vrchný krycí lesklý email. Neobsahuje ťažké kovy. Je vhodný najmä na nátery kovov
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.07 EUR
15.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 12 kg
Kód: 2505683
Kód dod.: 180404
EAN: 8591235094404
 
145.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, okapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 800 g
Kód: 2503936
Kód dod.: 180331
EAN: 8595073026429
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 800 g
Kód: 2503899
Kód dod.: 180341
EAN: 8595073026450
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 800 g
Kód: 2503921
Kód dod.: 180360
EAN: 8595073026368
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0840 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2503917
Kód dod.: 180345
EAN: 8595073026474
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Kód: 2505680
Kód dod.: 180398
EAN: 8591235094374
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečnému žiareniu.
EPOLEX farba na vane S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Epolex
EPOLEX farba na vane S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Kód: 2503819
Kód dod.: 256480
EAN: 8595073025040
 
29.70 EUR
29.71 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email epoxidový dvousložkový, určený na renováciu povrchu smaltovaných van, vaničiek sprchových kútov. Nie je vhodný na akrylátové povrchy.
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 farba na radiátory, biela, 375 ml
Kód: 2503900
Kód dod.: 217098
EAN: 8595073022056
 
9.07 EUR
24.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná k náterom medených rúr.
Bilak Zn Primer základná farba na oceľové konštrukcie pod vodu, šedá, 1,2 kg
Bilak
Bilak Zn Primer základná farba na oceľové konštrukcie pod vodu, šedá, 1,2 kg
Kód: 2502678
Kód dod.: 183912
EAN: 8590518811127
 
28.50 EUR
23.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je vhodná k náterom oceľových predmetov a konštrukcií vystavených agresívnemu prostrediu. (stožiare, oceľové mostné konštrukcie...)
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.54 EUR
25.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
AKCE
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9003 biela, 800 g
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9003 biela, 800 g
Kód: 2502707
Kód dod.: 301348
EAN: 8595002322912
 
11.84 EUR
14.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znesie trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 2 kg
Kód: 2503695
Kód dod.: 301401
EAN: 8595002319448
 
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, modrá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, modrá, 2 kg
Kód: 2502712
Kód dod.: 301432
EAN: 8595002300767
 
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
114.71 EUR
22.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
AKCE
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0110 šedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0110 šedá, 5 kg
Kód: 2504682
Kód dod.: 301306
EAN: 8591235039481
100%
47.66 EUR
9.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.