sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Kód: 2505463
Kód dod.: 353953
EAN: 8592474101977
 
47.79 EUR
19.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo schne, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do do 120 °C.
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
78.23 EUR
19.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračná aj vrchná náter a je určená na nátery betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Kód: 2503930
Kód dod.: 180352
EAN: 8595073026405
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Kód: 2503830
Kód dod.: 180335
EAN: 8595073026443
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a iných kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Kód: 2503827
Kód dod.: 180313
EAN: 8595073026320
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 5 kg
Kód: 2502716
Kód dod.: 301454
EAN: 8595002300736
 
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 2 kg
Kód: 2502708
Kód dod.: 301351
EAN: 8595002323032
 
25.01 EUR
12.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Kód: 2504679
Kód dod.: 329427
EAN: 8715743017988
 
16.74 EUR
66.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, rieďteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
12.57 EUR
50.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (aj pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikoróznu schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2503565
Kód dod.: 243017
EAN: 8590518389350
 
14.30 EUR
14.31 EUR
40.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmeníkov tepla, slnečných kolektorov.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Kód: 2503220
Kód dod.: 326127
EAN: 8590518383358
 
14.56 EUR
41.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, kouřovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných konektorov.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Kód: 2504572
Kód dod.: 329426
EAN: 8715743017995
 
35.18 EUR
46.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, ľahké a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riadená S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vrchná na radiátory a rozvody vykurovacieho média, vodou riediteľná. Pre nátery radiátorov a rozvodov teplej vody s tepelnou odolnosťou až do +100 °C.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503434
Kód dod.: 355408
EAN: 8590892113633
 
67.63 EUR
13.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený k povrchovej úprave betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný k povrchovej úprave betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladoch, výstavných priestoroch a pod.
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kód: 2502797
Kód dod.: 400456
EAN: 8594024750437
 
14.87 EUR
0.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500301
Kód dod.: 353950
EAN: 8592474003141
 
14.44 EUR
20.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátierky kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo zasychá, vysoko kryje, nežltne a odoláva teplotám do 120 °C.
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
75.62 EUR
21.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený na vodotesné nátery, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 300 g
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 300 g
Kód: 2506839
Kód dod.: 353948
EAN: 8592474114724
100%
9.78 EUR
32.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených trubiek. Farba rýchlo zasychá, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do 120 °C.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
Kód: 2502791
Kód dod.: 355406
EAN: 8590892112575
 
124.16 EUR
12.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na povrchovú úpravu betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný na povrchovú úpravu betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladiskách, výstavných priestoroch a pod.
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na beton v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
16.48 EUR
23.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
36.31 EUR
14.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0101 svetlo šedý, 5 kg
Kód: 2504447
Kód dod.: 180306
EAN: 8591235056662
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 2,5 kg
Kód: 2503878
Kód dod.: 180311
EAN: 8595073026313
 
33 EUR
33.01 EUR
13.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odvodnení, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.