sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
75.62 EUR
21.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený na vodotesné nátery, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
Kód: 2502791
Kód dod.: 355406
EAN: 8590892112575
 
124.16 EUR
12.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na povrchovú úpravu betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný na povrchovú úpravu betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladiskách, výstavných priestoroch a pod.
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na beton v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
16.48 EUR
23.54EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
36.31 EUR
14.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
12.83 EUR
18.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vrchná na radiátory a rozvody vykurovacieho média, vodou riediteľná. Pre nátery radiátorov a rozvodov teplej vody s tepelnou odolnosťou až do +100 °C.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503434
Kód dod.: 355408
EAN: 8590892113633
 
67.63 EUR
13.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený k povrchovej úprave betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný k povrchovej úprave betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladoch, výstavných priestoroch a pod.
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kód: 2502797
Kód dod.: 400456
EAN: 8594024750437
 
14.87 EUR
0.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodotesná, 0101 šedá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodotesná, 0101 šedá, 8 kg
Kód: 2503138
Kód dod.: 242920
EAN: 8590518342805
 
169.11 EUR
169.12 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený k vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
13.91 EUR
13.92 EUR
19.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 3,5 kg
Kód: 2502680
Kód dod.: 242915
EAN: 8590518341358
 
63.80 EUR
18.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
169.56 EUR
21.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
69.36 EUR
17.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým aj tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 18 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 18 l
Kód: 2504612
Kód dod.: 187024
EAN: 8591235063189
 
303.06 EUR
16.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým aj tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.13 EUR
18.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
-1%Zľava
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Fino
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Kód: 2506592
Kód dod.: 956072
EAN: 5201314981022
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné sáčky na ľad do mrazničky s funkciou auto close. Sáčky na ľad Fino – Jednoduché a praktické riešenie pre tvorbu ľadu
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
20.65 EUR
20.66 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchný krycí pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Kód: 2504683
Kód dod.: 301314
EAN: 8591235071238
 
25.18 EUR
12.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Kód: 2505463
Kód dod.: 353953
EAN: 8592474101977
 
47.79 EUR
19.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo schne, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do do 120 °C.
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
78.23 EUR
19.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračná aj vrchná náter a je určená na nátery betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.