sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0199 čierna, 600 ml
Kód: 2503768
Kód dod.: 217624
EAN: 8590882323998
 
11.13 EUR
18.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Môže sa použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Motip
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Kód: 2504591
Kód dod.: 106231
EAN: 8711347209729
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný voči poveternostným vplyvom.
-1%Zľava
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Fino
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Kód: 2506592
Kód dod.: 956072
EAN: 5201314981022
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné sáčky na ľad do mrazničky s funkciou auto close. Sáčky na ľad Fino – Jednoduché a praktické riešenie pre tvorbu ľadu
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 800 g
Kód: 2503826
Kód dod.: 180301
EAN: 8595073026306
 
12.04 EUR
12.05 EUR
15.05EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 5 kg
Kód: 2503929
Kód dod.: 180365
EAN: 8595073026382
 
60.84 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Kód: 2503213
Kód dod.: 243012
EAN: 8590518323354
 
102.80 EUR
29.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa k ochranným náterom krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Kód: 2503025
Kód dod.: 326122
EAN: 8590518370358
 
11.83 EUR
33.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0845 tehličkový, 12 kg
Kód: 2504401
Kód dod.: 180393
EAN: 8591235046236
 
146.07 EUR
12.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
1.17 EUR
11.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyššie a výhodnejšie balenie. Jedlá soda Dr. Oetker je osvedčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, pri pečení, upratovaní, praní i starostlivosti o zdravie.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2502688
Kód dod.: 243010
EAN: 8590518323071
 
27.05 EUR
38.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych kolektorov.
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú murivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1001 béžová, 5 kg
Kód: 2503696
Kód dod.: 301403
EAN: 8595002319455
 
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znese trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
20.65 EUR
20.66 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
AKCE
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
11.87 EUR
14.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znesie trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 farba na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
11.75 EUR
19.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predovšetkým na nátery školských tabúľ a pingpongových stolov. Je možné ju použiť aj na nátery ocele, dreva, drevotrieskových, drevovláknitých dosiek a podobných materiálov iba pre vnútorné prostredie.
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská farba, 375 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská farba, 375 ml
Kód: 2504130
Kód dod.: 328500
EAN: 8591235039085
 
10.39 EUR
27.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je predovšetkým určená na dekoratívne nátery kovářských výrobkov, kde sa vyžaduje atraktívny „kovaný“ vzhľad.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodotesná, 0101 šedá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodotesná, 0101 šedá, 8 kg
Kód: 2503138
Kód dod.: 242920
EAN: 8590518342805
 
169.11 EUR
169.12 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený k vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
13.91 EUR
13.92 EUR
19.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 3,5 kg
Kód: 2502680
Kód dod.: 242915
EAN: 8590518341358
 
63.80 EUR
18.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
169.56 EUR
21.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
69.36 EUR
17.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým aj tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
25.88 EUR
12.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov apod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 18 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 18 l
Kód: 2504612
Kód dod.: 187024
EAN: 8591235063189
 
303.06 EUR
16.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým aj tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.