sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0530 tmavo zelená, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0530 tmavo zelená, 700 g
Kód: 2502687
Kód dod.: 242939
EAN: 8590518320070
 
13.70 EUR
13.71 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0110 šedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0110 šedá, 2 kg
Kód: 2504681
Kód dod.: 301304
EAN: 8591235071245
 
22.94 EUR
11.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov apod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternosti.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
63.89 EUR
18.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený na vodotesné nátery, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, taktiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 700 g
Kód: 2502683
Kód dod.: 242922
EAN: 8590518347077
 
16.43 EUR
16.44 EUR
23.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0101 šedá, 3,5 kg
Kód: 2502682
Kód dod.: 242918
EAN: 8590518342355
 
63.63 EUR
18.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený na vodotesné nátery, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
truckzdarma
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavo modrá, 9 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavo modrá, 9 kg
Kód: 2504145
Kód dod.: 242129
EAN: 8591235040005
 
167.37 EUR
18.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračný i vrchný náter a je určená na nátery betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
11.66 EUR
11.67 EUR
16.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchný krycí pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Kód: 2504683
Kód dod.: 301314
EAN: 8591235071238
 
25.12 EUR
12.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0110 šedá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0110 šedá, 800 g
Kód: 2504680
Kód dod.: 301301
EAN: 8591235039467
 
9.75 EUR
9.76 EUR
12.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné aj vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0199 čierny, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0199 čierny, 700 g
Kód: 2503056
Kód dod.: 242962
EAN: 8590518343079
 
13.79 EUR
19.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený k vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jam a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Kód: 2505463
Kód dod.: 353953
EAN: 8592474101977
 
47.66 EUR
19.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo schne, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do do 120 °C.
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
78.02 EUR
19.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračná aj vrchná náter a je určená na nátery betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Kód: 2503930
Kód dod.: 180352
EAN: 8595073026405
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Kód: 2503830
Kód dod.: 180335
EAN: 8595073026443
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a iných kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Kód: 2503827
Kód dod.: 180313
EAN: 8595073026320
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Kód: 2504679
Kód dod.: 329427
EAN: 8715743017988
 
16.70 EUR
66.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, rieďteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
12.53 EUR
50.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (aj pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikoróznu schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Kód: 2503829
Kód dod.: 180333
EAN: 8595073026436
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2503565
Kód dod.: 243017
EAN: 8590518389350
 
14.27 EUR
40.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmeníkov tepla, slnečných kolektorov.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Kód: 2503220
Kód dod.: 326127
EAN: 8590518383358
 
14.53 EUR
41.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, kouřovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných konektorov.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Kód: 2504572
Kód dod.: 329426
EAN: 8715743017995
 
35.09 EUR
46.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, ľahké a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riadená S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.