sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 5 kg
Kód: 2503830
Kód dod.: 180335
EAN: 8595073026443
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a iných kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 5 kg
Kód: 2503827
Kód dod.: 180313
EAN: 8595073026320
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 5 kg
Kód: 2502716
Kód dod.: 301454
EAN: 8595002300736
 
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 2 kg
Kód: 2502708
Kód dod.: 301351
EAN: 8595002323032
 
24.93 EUR
24.94 EUR
12.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0111 šedý, 800 g
Kód: 2503826
Kód dod.: 180301
EAN: 8595073026306
 
12.02 EUR
15.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0280 hnedý, 5 kg
Kód: 2503929
Kód dod.: 180365
EAN: 8595073026382
 
60.68 EUR
12.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednovrstvové vonkajšie ochranné nátery plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Kód: 2504679
Kód dod.: 329427
EAN: 8715743017988
 
16.70 EUR
66.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, rieďteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
12.53 EUR
50.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (aj pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikoróznu schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
AKCE
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorózny náter na železo, 0570 tmavo zelený, 2,5 kg
Kód: 2503829
Kód dod.: 180333
EAN: 8595073026436
 
32.91 EUR
32.92 EUR
13.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K jednovrstvým vonkajším ochranným náterom plechových strešných krytín, odkvapov, oceľových konštrukcií a ďalších kovových predmetov vystavených trvalému pôsobeniu poveternostných vplyvov a slnečného žiarenia.
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 350 g
Kód: 2503565
Kód dod.: 243017
EAN: 8590518389350
 
14.27 EUR
40.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmeníkov tepla, slnečných kolektorov.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 350 g
Kód: 2503220
Kód dod.: 326127
EAN: 8590518383358
 
14.53 EUR
41.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, kouřovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných konektorov.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Kód: 2504572
Kód dod.: 329426
EAN: 8715743017995
 
35.09 EUR
46.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, ľahké a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riadená S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500301
Kód dod.: 353950
EAN: 8592474003141
 
14.40 EUR
20.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátierky kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo zasychá, vysoko kryje, nežltne a odoláva teplotám do 120 °C.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 300 g
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 300 g
Kód: 2506839
Kód dod.: 353948
EAN: 8592474114724
100%
9.75 EUR
9.76 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených trubiek. Farba rýchlo zasychá, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do 120 °C.
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
75.42 EUR
21.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený na vodotesné nátery, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchná farba na radiátory, 1000 biela, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
12.79 EUR
18.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba vrchná na radiátory a rozvody vykurovacieho média, vodou riediteľná. Pre nátery radiátorov a rozvodov teplej vody s tepelnou odolnosťou až do +100 °C.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503434
Kód dod.: 355408
EAN: 8590892113633
 
67.44 EUR
13.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený k povrchovej úprave betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný k povrchovej úprave betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladoch, výstavných priestoroch a pod.
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 15 kg
Kód: 2502797
Kód dod.: 400456
EAN: 8594024750437
 
14.83 EUR
0.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, tmavo šedá, 10 kg
Kód: 2502791
Kód dod.: 355406
EAN: 8590892112575
 
123.82 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na povrchovú úpravu betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný na povrchovú úpravu betónových podláh v pivniciach, schodiskách, skladiskách, výstavných priestoroch a pod.
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
69.78 EUR
13.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na beton v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0454 tmavomodrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
16.43 EUR
16.44 EUR
23.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 2,5 kg
Kód: 2506672
Kód dod.: 359091
EAN: 8592474100895
 
36.21 EUR
14.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
AKCE
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 3,5 kg
Kód: 2503213
Kód dod.: 243012
EAN: 8590518323354
 
102.53 EUR
29.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa k ochranným náterom krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Biopol Paints
Biopol Paints Silikonová strieborná, žiaruvzdorná do 500 °C, 350 g
Kód: 2503025
Kód dod.: 326122
EAN: 8590518370358
 
11.80 EUR
33.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinnú ochranu oceľových a liatinových predmetov a konštrukcií, ktoré sú vystavené cyklickému a tepelnému namáhaniu (výmenníky tepla, dymovody, výfuky automobilov, parné potrubia).
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.