sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
20.65 EUR
20.66 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
AKCE
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 1023 žltá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
11.87 EUR
14.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znesie trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodotesná, 0101 šedá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodotesná, 0101 šedá, 8 kg
Kód: 2503138
Kód dod.: 242920
EAN: 8590518342805
 
169.11 EUR
169.12 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený k vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
13.91 EUR
13.92 EUR
19.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 3,5 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0100 biela, 3,5 kg
Kód: 2502680
Kód dod.: 242915
EAN: 8590518341358
 
63.80 EUR
18.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu, ktorý je určený k vodotesným náterom, stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
truckzdarma
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodeodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
169.56 EUR
21.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený na vodotesné nátery stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež na povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
69.36 EUR
17.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým aj tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0510 zelená, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0510 zelená, 2 kg
Kód: 2504684
Kód dod.: 301324
EAN: 8591235071221
 
25.88 EUR
12.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov apod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na betón, 0620 žltý, 0,7 kg
Kód: 2505475
Kód dod.: 359122
EAN: 8592474100826
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 18 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0100 biela, 18 l
Kód: 2504612
Kód dod.: 187024
EAN: 8591235063189
 
303.06 EUR
16.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým aj tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
20.65 EUR
20.66 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodoodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban farba na betón, RAL 9004 čierna, 5 kg
Kód: 2505162
Kód dod.: 301364
EAN: 8595002320871
 
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Snáša trvalé tepelné zaťaženie do +50 °C.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0199 čierny, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0199 čierny, 700 g
Kód: 2503056
Kód dod.: 242962
EAN: 8590518343079
 
13.83 EUR
19.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený k vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jam a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchný krycí pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Kód: 2504683
Kód dod.: 301314
EAN: 8591235071238
 
25.18 EUR
12.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0110 šedá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0110 šedá, 800 g
Kód: 2504680
Kód dod.: 301301
EAN: 8591235039467
 
9.78 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné aj vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Kód: 2505463
Kód dod.: 353953
EAN: 8592474101977
 
47.79 EUR
19.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo schne, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do do 120 °C.
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
78.23 EUR
19.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračná aj vrchná náter a je určená na nátery betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
Deťoch Izoban farba na betón 5 kg
Detecha® Izoban
Deťoch Izoban farba na betón 5 kg
Kód: 2003119
Kód dod.: 301434
EAN: 8595002300750
 
46.31 EUR
9.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Kód: 2507242
Kód dod.: 248124
EAN: 8591235098501
 
22.57 EUR
9.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Dupli-Color
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Kód: 2504528
Kód dod.: 329422
EAN: 8715743017957
 
15.01 EUR
60.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riediteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kováčskej farby.
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom dreva, najmä drevených oken, dverí, podhľadov a pod. v interiéri a exteriéri. Vyznačuje sa výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvostnosťou, bielosťou a dlhodobou životnosťou.
AKCE
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Kód: 2502056
Kód dod.: 248109
EAN: 8591235098457
 
22.14 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.