sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 795050
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
91.28 EUR
11.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Glade sviečka voňavá Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Kód: 2406819
Kód dod.: 773142
EAN: 5000204415148
 
10.65 EUR
52.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte krásnu vianočnú vôňu červeného jablka a škorice, ktorá prinesie relaxačnú a pokojnú atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
46.48 EUR
46.49 EUR
13.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokopretierajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
55.18 EUR
15.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná natieracia hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadov a potrubí, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadov a potrubí, 450 g
Kód: 2501661
Kód dod.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.96 EUR
4.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi silný čistič potrubí a odpadov pre každú domácnosť a vďaka svojej sile aj pre priemyselné použitie.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 700 g
Kód: 2503621
Kód dod.: 302115
EAN: 8595002319998
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, borovica, 3,5 kg
Kód: 2503594
Kód dod.: 302119
EAN: 8595002320086
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 3,5 kg
Kód: 2504518
Kód dod.: 302098
EAN: 8595002324084
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Působí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jedľa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jedľa, 3,5 kg
Kód: 2504621
Kód dod.: 302126
EAN: 8595002320123
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Fa Cream & Oil Cacao sprchový krém, 250 ml
Henkel Fa
Fa Cream & Oil Cacao sprchový krém, 250 ml
Kód: 55336
Kód dod.: 795583
EAN: 9000100504287
 
2.16 EUR
2.17 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte intenzívnu starostlivosť vďaka sprchovému krému Fa Cream & Oil kakaové maslo s kokosovým olejom. Bohatý sprchový krém stará o vašu pokožku, chráni pred vysušením a zanecháva pocit jemnej a hebkej pokožky. Voči pokožke pH neutrálny.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na drevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 702081
EAN: 8411660180414
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne čistí všetky typy drevených lakovaných a dyhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
50.84 EUR
14.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantár, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
52.57 EUR
15.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúštadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Lazurol Aqua v1303 silnovrstvý polomatný lak na drevo, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua v1303 silnovrstvý polomatný lak na drevo, 600 g
Kód: 2505138
Kód dod.: 388194
EAN: 8591235088199
 
14.13 EUR
23.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nové i renovačné nátery drevených výrobkov najmä vo vonkajšom prostredí. Je vhodný pre všetky druhy dreva, povrch filmu je dokonale pružný.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 800 g
Kód: 2500647
Kód dod.: 511342
EAN: 8591235056853
 
4.34 EUR
5.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 400 g
Kód: 2500646
Kód dod.: 511340
EAN: 8591235056822
 
2.52 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri aj exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, dub, 750 g
Kód: 2502883
Kód dod.: 511180
EAN: 3831000204030
 
4.08 EUR
5.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre kvalitné opravy povrchových vád (prasklín, škrabancov, prehlbín a rýh) masívneho dreva, dyhovaných alebo nedyhovaných drevotrieskových dosiek, apod. pred ich konečnou povrchovou úpravou.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.