sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchná farba na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchná krycia pochozí vodou riediteľná farba na beton v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 10 kg
Kód: 2503435
Kód dod.: 355409
EAN: 8590892113640
 
124.16 EUR
12.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na povrchovú úpravu betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný na povrchovú úpravu betónových podláh v suterénoch, schodiskách, skladoch, výstavných priestoroch a pod.
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2506938
Kód dod.: 359071
EAN: 8592474109768
 
47.79 EUR
9.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná pochozí disperzná farba na betón. Ekonomicky výhodná, umývateľná farba 2v1 so základom.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 2 kg
Kód: 2504686
Kód dod.: 301334
EAN: 8591235071214
 
24.58 EUR
12.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom.
LAZUROL impregnačný základ S1033 číry, 4,5 l
Lazurol
LAZUROL impregnačný základ S1033 číry, 4,5 l
Kód: 2504080
Kód dod.: 246174
EAN: 8591235040067
 
62.14 EUR
13.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím plesňami, drevozafarbiacimi aj drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
AKCE
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
2.92 EUR
3.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Kód: 2502705
Kód dod.: 301202
EAN: 8595002300675
 
18.49 EUR
9.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Asfaltový antikorózny a antiabrazívny náter k ochrane spodných častí karosérií automobilov. Vynikajúca odolnosť proti korozívnym a abrazívnym účinkom posypových materiálov.
Alufix sáčky na ľadové guľôčky, 180 ks, 10 sáčkov
Alufix
Alufix sáčky na ľadové guľôčky, 180 ks, 10 sáčkov
Kód: 2404587
 
EAN: 5949509002809
 
1.30 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické sáčky na výrobu ľadových guľôčok značky Alufix sú ideálne pre jednoduché a hygienické zmrazenie ľadu v domácnosti.
Het Klasik Color maliarska farba, 0618 sýta žltá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0618 sýta žltá, 4 kg
Kód: 2504104
Kód dod.: 401073
EAN: 8594158021052
 
13.70 EUR
3.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným natieraniam stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Epolex
Epolex S7300 tužidlo k dvousložkovým farbám, 1 kg
Kód: 2504539
Kód dod.: 250926
EAN: 8591235060171
 
24.30 EUR
24.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok je určený výhradne na vytvrdzovanie dvousložkových epoxidových náterových hmôt EPOLEX.
BALTECH riedidlo C6000, 30 l
BALtech
BALTECH riedidlo C6000, 30 l
Kód: 2504061
Kód dod.: 450170
EAN: 8595073026634
 
125.63 EUR
4.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riedidlo na riedenie nitrocelulózových a syntetických náterových hmôt. Používa sa tiež na umývanie pracovných pomôcok a náradia, na odstraňovanie živíc z povrchu dreva.
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
4.56 EUR
11.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla.
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Dupli-Color
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Kód: 2504528
Kód dod.: 329422
EAN: 8715743017957
 
15.01 EUR
60.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riediteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kováčskej farby.
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom dreva, najmä drevených oken, dverí, podhľadov a pod. v interiéri a exteriéri. Vyznačuje sa výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvostnosťou, bielosťou a dlhodobou životnosťou.
AKCE
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Kód: 2502056
Kód dod.: 248109
EAN: 8591235098457
 
22.14 EUR
8.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
6.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radivit urýchlovač kompostu pomáha podporiť proces kompostovania záhradného odpadu. Uľahčuje premenou organického materiálu na kompost.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradných utierok určená pre prachovku Vileda Flex & Catch.
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pre efektívny úklid domácnosti.
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04072
Kód dod.: 480519
EAN: 8590005753152
95%
4.56 EUR
11.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla. Pôsobí antistaticky, chráni hmotu pred lámavosťou.
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
26.05 EUR
2.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
19.46 EUR
3.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná voči oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
Kód: 2503270
Kód dod.: 370107
EAN: 8591235019926
 
2.78 EUR
3.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omítok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
AKCE
BALTECH ľanový olej 1 l
BALtech
BALTECH ľanový olej 1 l
Kód: 2501633
Kód dod.: 260092
EAN: 8591235096132
 
9.09 EUR
9.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALTECH ĽANOVÝ OLEJ BALTECH je tradičný impregnačný olejový prostriedok na drevo s vysokou ochranou pôsobenia poveternosti, vynikajúcou odolnosťou voči prenikaniu vlhkosti do dreva, mechanickou odolnosťou, jednoduchou revitalizáciou náteru.
Artdeco Beauty Box Duo magnetický box so zrkadlom 1 kus
Artdeco
Artdeco Beauty Box Duo magnetický box so zrkadlom 1 kus
Kód: 2500558
Kód dod.: 5160.11
EAN: 4052136276244
 
9.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Beauty Box Duo 2025 od Artdeco, limitovanú edíciu v žiarivo modrom odtieni, ktorý evokuje kr
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.