sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová farba na betónové podlahy a dlažbu, svetlo šedá, 10 kg
Kód: 2503435
Kód dod.: 355409
EAN: 8590892113640
 
123.82 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na povrchovú úpravu betónových plôch, betónových dlaždíc, betónovej zámkovej dlažby. Je vhodný na povrchovú úpravu betónových podláh v suterénoch, schodiskách, skladoch, výstavných priestoroch a pod.
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK farba na betón, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2506938
Kód dod.: 359071
EAN: 8592474109768
 
47.66 EUR
9.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná pochozí disperzná farba na betón. Ekonomicky výhodná, umývateľná farba 2v1 so základom.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 2 kg
Kód: 2504686
Kód dod.: 301334
EAN: 8591235071214
 
24.50 EUR
12.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 800 g
Kód: 2504685
Kód dod.: 301331
EAN: 8591235039559
 
10.37 EUR
12.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné aj vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov atď. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternosti.
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0840 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2504687
Kód dod.: 301336
EAN: 8591235039573
 
51.13 EUR
10.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné aj vonkajšie použitie, napr. podlahy suterénov, garáží, terás, balkónov, múriky, stĺpy a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0620 žltá, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T farba na vodorovné dopravné značenie vozoviek S2856, 0620 žltá, 4 l
Kód: 2504613
Kód dod.: 187026
EAN: 8591235068054
 
86.96 EUR
21.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobok sa nanáša v jednej vrstve vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášacím zariadením, prípadne inou vhodnou nanášacou technikou s možnosťou použitia maskovacej šablóny.
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchný farba na betón, 0905 šedý protiskluz, 0,7 kg
Kód: 2505476
Kód dod.: 359090
EAN: 8592474100871
 
11.66 EUR
11.67 EUR
16.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrchný krycí pochozí vodou riediteľná farba na betón v interiéri aj exteriéri. Nátery betónu, cementotrieskových a vláknocementových dosiek aj silikátových podkladov.
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základná i vrchná farba na betón 0440 modrá, 2 kg
Kód: 2504683
Kód dod.: 301314
EAN: 8591235071238
 
25.12 EUR
12.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné i vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Denas
DENAS FARBA NA RADIÁTORY rýchloschnúca, 0100 biela, 2,5 kg
Kód: 2505463
Kód dod.: 353953
EAN: 8592474101977
 
47.66 EUR
19.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna vodou riediteľná rýchloschnúca farba na radiátory pre vrchné krycie nátery kovových teplovodných telies a medených rúr. Farba rýchlo schne, vysoko kryje, nežltne a odolná teplotám do do 120 °C.
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 4 kg
Kód: 2504144
Kód dod.: 242126
EAN: 8591235039993
 
78.02 EUR
19.51EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračná aj vrchná náter a je určená na nátery betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
AKCE
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0199 čierny, 700 g
Bisil
Bisil farba na betón pod vodu, vodoodolná, 0199 čierny, 700 g
Kód: 2503056
Kód dod.: 242962
EAN: 8590518343079
 
13.79 EUR
19.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Email so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený k vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jam a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštrukcií a eternitových striech.
AKCE
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0110 šedá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základná aj vrchná farba na betón 0110 šedá, 800 g
Kód: 2504680
Kód dod.: 301301
EAN: 8591235039467
 
9.75 EUR
9.76 EUR
12.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K matným náterom pre vnútorné aj vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáží, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov a pod. Výrobok má vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
2.90 EUR
3.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Deťoch Izoban farba na betón 5 kg
Detecha® Izoban
Deťoch Izoban farba na betón 5 kg
Kód: 2003119
Kód dod.: 8105505
EAN: 8595002300750
 
46.19 EUR
9.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Kód: 2507242
Kód dod.: 248124
EAN: 8591235098501
 
22.51 EUR
9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
LAZUROL impregnačný základ S1033 číry, 4,5 l
Lazurol
LAZUROL impregnačný základ S1033 číry, 4,5 l
Kód: 2504080
Kód dod.: 246174
EAN: 8591235040067
 
61.98 EUR
13.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím plesňami, drevozafarbiacimi aj drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
AKCE
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 022 palisander 2,5 l
Kód: 2502056
Kód dod.: 248109
EAN: 8591235098457
 
22.08 EUR
8.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal lazúry podčiarkujú prirodzenú krásu dreva a zároveň ho chránia.
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Dupli-Color
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Kód: 2504528
Kód dod.: 329422
EAN: 8715743017957
 
14.96 EUR
59.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riediteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kováčskej farby.
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard farba na okná S2015, biela, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
13.84 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom dreva, najmä drevených oken, dverí, podhľadov a pod. v interiéri a exteriéri. Vyznačuje sa výbornými mechanickými vlastnosťami, vysokou kryvostnosťou, bielosťou a dlhodobou životnosťou.
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Kód: 2502705
Kód dod.: 301202
EAN: 8595002300675
 
18.44 EUR
9.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Asfaltový antikorózny a antiabrazívny náter k ochrane spodných častí karosérií automobilov. Vynikajúca odolnosť proti korozívnym a abrazívnym účinkom posypových materiálov.
-1%Zľava
Alufix sáčky na ľadové guľôčky, 180 ks, 10 sáčkov
Alufix
Alufix sáčky na ľadové guľôčky, 180 ks, 10 sáčkov
Kód: 2404587
 
EAN: 5949509002809
 
1.29 EUR
1.30 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické sáčky na výrobu ľadových guľôčok značky Alufix sú ideálne pre jednoduché a hygienické zmrazenie ľadu v domácnosti.
Het Klasik Color maliarska farba, 0618 sýta žltá, 4 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0618 sýta žltá, 4 kg
Kód: 2504104
Kód dod.: 401073
EAN: 8594158021052
 
13.67 EUR
3.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vnútorným natieraniam stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči otěru za sucha, vynikajúca paropropustnosť.
BALTECH riedidlo C6000, 30 l
BALtech
BALTECH riedidlo C6000, 30 l
Kód: 2504061
Kód dod.: 450170
EAN: 8595073026634
 
125.30 EUR
4.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riedidlo na riedenie nitrocelulózových a syntetických náterových hmôt. Používa sa tiež na umývanie pracovných pomôcok a náradia, na odstraňovanie živíc z povrchu dreva.
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
4.55 EUR
11.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.