sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
22.14 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračný i vrchný náter a je určená k náterom betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
AKCE
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
0.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Robustná pasca na myši vyrobená z pozinkovaného kovu, určená na jednoduché a účinné chytanie malých hlodavcov.
FARBEHNÝ PIESOK KS 8/103 ORANŽOVÁ 3 KG
FARBEHNÝ PIESOK KS 8/103 ORANŽOVÁ 3 KG
Kód: 2504933
Kód dod.: 419380
EAN: 8591235077582
 
6.11 EUR
6.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 11 blistr, 1 pár
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
6.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 sú navrhnuté pre prácu v chladnom prostredí.
TUŽIDLO U7111 TELHARD PUR 1 KG
TUŽIDLO U7111 TELHARD PUR 1 KG
Kód: 2504067
Kód dod.: 323460
EAN: 8595073024029
 
45.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prešlo 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prešlo 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
1.70 EUR
3.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BIC 3 HYBRID PÁNSKY HOLIACÍ STROJČEK + 6 KS NH 4014
BIC 3 HYBRID PÁNSKY HOLIACÍ STROJČEK + 6 KS NH 4014
Kód: 2603468
Kód dod.: 882117
EAN: 3086123194014
 
5.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PIGMENT ( B1530 ) AQUIS Blue 91530 1 L
PIGMENT ( B1530 ) AQUIS Blue 91530 1 L
Kód: 2506281
Kód dod.: M30017
EAN: 8591235092585
 
72.71 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 9 blistr, 1 pár
CXS Kombi Furny pracovné rukavice plyš veľkosť 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
6.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou vo veľkosti 9 sú ideálne na prácu v chladnejšom prostredí.
CXS Neo-gen 4envi pracovné rukavice latex veľkosť 9 blistr, 1 pár
CXS Neo-gen 4envi pracovné rukavice latex veľkosť 9 blistr, 1 pár
Kód: 2507939
Kód dod.: 598861
EAN: 8591940358259
 
6.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracovné rukavice CXS Neo-Gen 4ENVI vo veľkosti 9 sú univerzálne ochranné rukavice s latexovým povrchom, ktoré zaisťujú pevný úchop aj vo vlhkom prostredí.
truckzdarma
TELKYD S 220 POLYVINYL 8.5 KG
TELKYD S 220 POLYVINYL 8.5 KG
Kód: 2504601
Kód dod.: 183500
EAN: 8591235063721
 
153.90 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BAREVNÝ PÍSEK KS 9/3 ČIERNA 3 KG
BAREVNÝ PÍSEK KS 9/3 ČIERNA 3 KG
Kód: 2504925
Kód dod.: 419356
EAN: 8591235077506
 
6.11 EUR
6.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKY JEDNORÁZOVÝ HOLIACI STROJEK (4+2) 2593
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKY JEDNORÁZOVÝ HOLIACI STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
5.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji červenohnedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji červenohnedá, 400 ml
Kód: 2503461
Kód dod.: 106302
EAN: 4009506013176
 
6.31 EUR
15.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu poréznych a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
28.49 EUR
37.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným nátierom dreva, mäkkého i tvrdého, a to najmä v interiéroch. Lak s voskom propůjčuje drevu vysoko dekoratívny vzhľad, vodu odpudzujúci a dýchajúci povrch
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
94.32 EUR
37.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným nátierom dreva, mäkkého i tvrdého, a to najmä v interiéroch. Lak s voskom propůjčuje drevu vysoko dekoratívny vzhľad, vodu odpudzujúci a dýchajúci povrch
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
Kód: 2503470
Kód dod.: 107021
EAN: 4009506093024
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelej hmoty. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným podmienkam a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8017 hnedá čokoládová, 400 ml
Kód: 2501892
Kód dod.: 107045
EAN: 4009506098173
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9005 čierny lesk, 400 ml
Kód: 2501893
Kód dod.: 107005
EAN: 4009506099057
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierny lesk ral 9005 univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6005 zelená mechová, 400 ml
Kód: 2501888
Kód dod.: 107035
EAN: 4009506096056
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, biela, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba v spreji na Vaše radiátory, pomocou Belton farby na vykurovanie je bez problémov možné lakovať vykurovacie telesá o teplote 80 - 120 °C.
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Kód: 2505639
Kód dod.: 106372
EAN: 4044965331737
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.