sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
25.98 EUR
2.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
19.41 EUR
3.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
Kód: 2503270
Kód dod.: 370107
EAN: 8591235019926
 
2.77 EUR
3.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omítok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
AKCE
BALTECH ľanový olej 1 l
BALtech
BALTECH ľanový olej 1 l
Kód: 2501633
Kód dod.: 260092
EAN: 8591235096132
 
9.07 EUR
9.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALTECH ĽANOVÝ OLEJ BALTECH je tradičný impregnačný olejový prostriedok na drevo s vysokou ochranou pôsobenia poveternosti, vynikajúcou odolnosťou voči prenikaniu vlhkosti do dreva, mechanickou odolnosťou, jednoduchou revitalizáciou náteru.
Artdeco Beauty Box Duo magnetický box so zrkadlom 1 kus
Artdeco
Artdeco Beauty Box Duo magnetický box so zrkadlom 1 kus
Kód: 2500558
Kód dod.: 5160.11
EAN: 4052136276244
 
9.46 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Beauty Box Duo 2025 od Artdeco, limitovanú edíciu v žiarivo modrom odtieni, ktorý evokuje kr
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.20 EUR
52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
AKCE
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Lavon
LAVON DÁVKOVAČ NA PENOVÉ MYDLO (BIELA) 900 ML
Kód: 2600604
Kód dod.: 791057
EAN: 8594187141615
 
18.95 EUR
21.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
5.46 EUR
182EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW je obohatené o melónovú vodu a niacínamid a je vyrobené z 93% z prírod
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
5.63 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektným riešením pre rýchle a efektívne odstránenie zvieracích chlupov. Vďaka jedinečnému elektrostatickému účinku mäkkých štetín zachytí kartáč ľahko aj tie najmenšie chlpy a prach, aniž by poškodil povrch.
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
22.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračný i vrchný náter a je určená k náterom betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
AKCE
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Pasca na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
0.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Robustná pasca na myši vyrobená z pozinkovaného kovu, určená na jednoduché a účinné chytanie malých hlodavcov.
AKCE
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prešlo 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prešlo 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
1.70 EUR
3.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BIC 3 HYBRID PÁNSKY HOLIACÍ STROJČEK + 6 KS NH 4014
BIC 3 HYBRID PÁNSKY HOLIACÍ STROJČEK + 6 KS NH 4014
Kód: 2603468
Kód dod.: 882117
EAN: 3086123194014
 
5.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 100ml 9950
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 100ml 9950
Kód: 2603555
Kód dod.: 14932
EAN: 3386460169950
 
89.13 EUR
891.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 30ml 4398
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 30ml 4398
Kód: 2603553
Kód dod.: 14930
EAN: 3386460174398
 
44.88 EUR
44.89 EUR
1 496EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji červenohnedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji červenohnedá, 400 ml
Kód: 2503461
Kód dod.: 106302
EAN: 4009506013176
 
6.29 EUR
15.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu poréznych a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 50ml 9967
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 50ml 9967
Kód: 2603554
Kód dod.: 14931
EAN: 3386460169967
 
62.84 EUR
1 256.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Rustbreaker Prelakovateľný ochranný nástrek 1 L
Rustbreaker
Rustbreaker Prelakovateľný ochranný nástrek 1 L
Kód: 2508324
Kód dod.: 303228
EAN: 8595568203137
 
9.29 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prelakovateľný ochranný nástrek na báze živíc a gumy vytvára odolnú elastickú vrstvu, ktorá chráni karosériu proti korózii, odletujúcim kamienkom aj hluku a zároveň umožňuje finálne lakovanie pre dokonalý vzhľad.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
Kód: 2503468
Kód dod.: 107017
EAN: 4009506093000
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Polykar 1K plnič jednosložkový akrylátový ve spreji, šedý, 500 ml
Polykar
Polykar 1K plnič jednosložkový akrylátový ve spreji, šedý, 500 ml
Kód: 2503343
Kód dod.: 303307
EAN: 8594007012828
 
12.53 EUR
25.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dobré plniace vlastnosti a vynikajúca priľnavosť, vytvrdzuje na vzduchu, odolný voči poveternostným a chemickým účinkom, dobre sa brúsi, jednoduchý na použitie.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3001 signálna červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3001 signálna červená, 400 ml
Kód: 2503469
Kód dod.: 107019
EAN: 4009506093017
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1021 žltá horčicová, 400 ml
Kód: 2503466
Kód dod.: 107011
EAN: 4009506091211
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3002 karmínová, 400 ml
Kód: 2503470
Kód dod.: 107021
EAN: 4009506093024
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelej hmoty. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným podmienkam a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2004 čistá oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.