sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Kód: 2505472
Kód dod.: 845515
EAN: 9000101277395
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výkonná receptúra s pridaným kofeínom stimuluje korienky vlasov a aktivuje rastové faktory vlasov. Pre perfektne silné vlasy a sviežu pokožku hlavy.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
AKCE
RYOR dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti, 300 ml
Ryor
RYOR dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti, 300 ml
Kód: 1904613
Kód dod.: 825317
EAN: 8594007976564
100%
10.87 EUR
36.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojfázová odličovacia emulzia sa používa na každodenné odličovanie pleti vrátane očí. Odstraňuje aj vodeodolný make-up a riasenku. Je vhodná pre všetky typy pleti.
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Kód: 2202248
Kód dod.: 48782
EAN: 9005800339733
 
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti pre citlivú pokožku s rôznymi motívmi zvierat 1 m x 6 cm.
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
Kód: 2504843
Kód dod.: 461509
EAN: 8591235074680
 
9.91 EUR
1.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotového lepiaceho malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích zariadení.
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Brunox
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Kód: 2504879
Kód dod.: 485228
EAN: 7610567930059
 
19.09 EUR
76.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2505410
Kód dod.: 845534
EAN: 9000101276879
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
AKCE
-1%Zľava
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 500 ml
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 500 ml
Kód: 2500053
Kód dod.: 461500
EAN: 8591235074703
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotovej lepiacej malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov kúrení.
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 3,6 l, 80 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 3,6 l, 80 dávok
Kód: 2500843
Kód dod.: 764954
EAN: 9000101806458
 
24.35 EUR
0.3EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gel vyvinutý v spolupráci s odborníkmi dermatológmi, kombinuje účinnosť prírodného mydla s vylepšenou úrovňou starostlivosti a ochrany citlivej pokožky, takže je skvelým pracím prostriedkom pre deti alebo alergikov.
AKCE
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 1,35 l, 30 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 1,35 l, 30 dávok
Kód: 2501120
Kód dod.: 756123
EAN: 9000101566291
 
9.43 EUR
9.44 EUR
0.31EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok vhodný aj pre deti a osoby s citlivou pokožkou. Účinne odstraňuje škvrny aj pri 20 °C.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre krepaté a poškodené vlasy!
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Biolit
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Kód: 2401773
Kód dod.: 675246
EAN: 5000204337990
 
6.74 EUR
320.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504318
Kód dod.: 540296
EAN: 8593534691476
 
6.17 EUR
6.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Kód: 2505146
Kód dod.: 500544
EAN: 8595087100696
 
4.87 EUR
16.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z pena polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odliték a obkladov a podobných materiálov.
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2507359
Kód dod.: 845608
EAN: 9000101731460
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre silne poškodené vlasy s profesionálnym výkonom obsahuje odborne vytvorené vysoko účinné receptúry, ktoré sú inšpirované japonskými princípmi krásy.
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Frosch®
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2602416
Kód dod.: 765057
EAN: 9001531968495
 
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vďaka vybraným ingredienciám chráni pokožku a zabraňuje vysúšaniu počas každého umývania rúk.
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
84.40 EUR
84.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace míri k silnému a sebavedom
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
87.40 EUR
87.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 52542
Kód dod.: 547127
EAN: 8593534671515
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné nátierky, s obmedzenou životnosťou sa môže použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
AKCE
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Kód: 90255
Kód dod.: 845281
EAN: 9000100952330
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Mineral-Collagen čistí a posilňuje vlasy. Pre žiarivý lesk a viditeľný objem vlasov až na 48h*.
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07909
Kód dod.: 713020
EAN: 8595000911705
100%
3.12 EUR
3.13 EUR
6.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.