sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 77593
Kód dod.: 2106576
EAN: 9000101277050
95%
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s výťažkami z modrého lotosu pre ľahko lámavé vlasy.
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Proxim
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Kód: 2504877
Kód dod.: 976078
EAN: 8594019367442
 
2.12 EUR
3.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krmivo pre vonkajšie vtáctvo. Doplnkové krmivo pre voľne žijúce vtáctvo. Doprajte okrídleným kamarátom cez zimu trochu dobrôt. Uchovávajte v suchu, chlade a tme.
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Kód: 2501984
Kód dod.: 441510
EAN: 8594002538200
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malt, betonov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, vrátane spárovania obkladov a dlažieb, príprava malt a betonov.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Kód: 2507328
Kód dod.: 765248
EAN: 9000101566697
 
15.65 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok s jedinečným zložením, ktoré zabezpečuje hĺbokovú čistotu. Pre svieže a hygienicky čisté oblečenie so zložením šetrným k vašej pokožke.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Kód: 2501729
Kód dod.: 976059
EAN: 8591235068634
 
3.47 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúce minerálne stelivo. Prírodné, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltiť a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pre suché poškodené vlasy. Vďaka keratínu a 19 aktívnym zložkám poskytuje vlasom komplexnú starostlivosť a znižuje ich lámavosť až o 90%.
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Kód: 2504700
Kód dod.: 845539
EAN: 9000100549837
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón obsahuje osem cenných olejov, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy a keratín pre hĺbkovú regeneráciu vlasovej štruktúry.
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503142
Kód dod.: 540272
EAN: 8593534672123
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky polyamidový valček pre nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601448
Kód dod.: 885404
EAN: 5054563287540
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White zubná pasta je určená pre citlivé zuby a belší vzhľad zubov.
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Dynamic Pulse 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300955
Kód dod.: 905653
EAN: 3616304240515
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojmu telu, vlasom aj pleti poriadnu dávku sviežosti a energie.
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas After Sport 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300953
Kód dod.: 905651
EAN: 3616304240430
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne a šetrne čistí pokožku celého tela, tvár i vlasy a dodáva potrebnú hydratáciu. Svieža a dynamická vôňa prebudí vaše zmysly.
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Kód: 2502006
Kód dod.: LC020A01
EAN: 3386460165969
 
61.54 EUR
615.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je ztele
AKCE
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Kód: 2600060
Kód dod.: 885097
EAN: 8718951717084
 
8.01 EUR
53.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien je ideálnou voľbou pre každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Táto zubná pasta účinne chráni pred krvácaním ďasien, ustupujúcimi ďasnami a tvorbou zubného plaku.
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre ručné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07909
Kód dod.: 713020
EAN: 8595000911705
100%
3.12 EUR
3.13 EUR
6.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 52542
Kód dod.: 547127
EAN: 8593534671515
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné nátierky, s obmedzenou životnosťou sa môže použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
AKCE
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Power volume 48h pre väčší objem, 400 ml
Kód: 90255
Kód dod.: 845281
EAN: 9000100952330
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Mineral-Collagen čistí a posilňuje vlasy. Pre žiarivý lesk a viditeľný objem vlasov až na 48h*.
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Kód: 2501982
Kód dod.: 441516
EAN: 8594002538217
 
5.87 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malty, betónov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, včetně spárovania obkladov a dlažieb, príprava malty a betónov.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502639
Kód dod.: 541105
EAN: 8593534660281
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 180 mm, priemer jadra 48 mm.
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503451
Kód dod.: 541109
EAN: 8593534670648
 
6.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Nylon 14 Polyamid, výška plyšu 14 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre polyesterové a epoxidové laky a živice.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
2.09 EUR
11.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špičková tónovacia kúra pre blond, odfarbené a zosvetlené vlasy. S arganovým olejom pre viditeľne vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: makadamiový olej, známy tým, že poskytuje výživu a bojuje proti krepateniu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.