sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502639
Kód dod.: 541105
EAN: 8593534660281
 
4.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 180 mm, priemer jadra 48 mm.
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 14 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503451
Kód dod.: 541109
EAN: 8593534670648
 
6.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar Nylon 14 Polyamid, výška plyšu 14 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre polyesterové a epoxidové laky a živice.
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampón pre mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
4.56 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón, ktorý dodáva vlasom okamžitú sviežosť a to bez bielych zvyškov.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
2.09 EUR
11.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špičková tónovacia kúra pre blond, odfarbené a zosvetlené vlasy. S arganovým olejom pre viditeľne vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: makadamiový olej, známy tým, že poskytuje výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
Kód: 2501735
Kód dod.: 461505
EAN: 8591235074659
 
2.39 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotovej lepiacej malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích systémov.
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malty a betónov, 3 kg
Kód: 2501982
Kód dod.: 441516
EAN: 8594002538217
 
5.87 EUR
1.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malty, betónov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, včetně spárovania obkladov a dlažieb, príprava malty a betónov.
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekčný odmasťovač pre kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný odmasťovač Jar Professional na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
Kód dod.: 675031
EAN: 5000204243819
 
9.04 EUR
430.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretánový tmel pre pohyblivé škáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
7.79 EUR
25.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesní a lepí praskliny a veľmi pohyblivé škáry. Polyuretánový tmel so stredným modulom a schopnosťou ako utěsnit trhliny a veľmi pohyblivé škáry, tak prilepiť všetky druhy materiálov.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosin a epoxidové živice, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
3.21 EUR
71.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a pre výrobu lepidiel.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503447
Kód dod.: 540254
EAN: 8593534670167
 
4.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504317
Kód dod.: 540295
EAN: 8593534691469
 
5.01 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Kód: 2502006
Kód dod.: LC020A01
EAN: 3386460165969
 
61.54 EUR
615.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je ztele
AKCE
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Kód: 2600060
Kód dod.: 885097
EAN: 8718951717084
 
8.01 EUR
53.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien je ideálnou voľbou pre každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Táto zubná pasta účinne chráni pred krvácaním ďasien, ustupujúcimi ďasnami a tvorbou zubného plaku.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
85.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Kód: 2404509
Kód dod.: 764959
EAN: 9000101566789
 
19.13 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Deep Clean Gel Expert Sensitive - Zažite silu pracieho gélu Expert Sensitive so silným čistiacim účinkom šetrným k pokožke.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin šampón pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 77593
Kód dod.: 845556
EAN: 9000101277050
95%
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s výťažkami z modrého lotosu pre ľahko lámavé vlasy.
AKCE
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Ryor
RYOR dvoufázová odličovací emulzia pre všetky typy pleti, 150 ml
Kód: 10095
Kód dod.: 825315
EAN: 8594007977066
98%
6.95 EUR
46.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojičková odličovacia emulzia pre všetky typy pleti.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Kód: 2507328
Kód dod.: 765248
EAN: 9000101566697
 
15.65 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok s jedinečným zložením, ktoré zabezpečuje hĺbokovú čistotu. Pre svieže a hygienicky čisté oblečenie so zložením šetrným k vašej pokožke.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Kód: 2501729
Kód dod.: 976059
EAN: 8591235068634
 
3.47 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúce minerálne stelivo. Prírodné, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltiť a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.