sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
-1%Zľava
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 500 ml
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 500 ml
Kód: 2500053
Kód dod.: 461500
EAN: 8591235074703
 
1.73 EUR
1.74 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotovej lepiacej malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov kúrení.
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 3,6 l, 80 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 3,6 l, 80 dávok
Kód: 2500843
Kód dod.: 764954
EAN: 9000101806458
 
24.35 EUR
0.3EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gel vyvinutý v spolupráci s odborníkmi dermatológmi, kombinuje účinnosť prírodného mydla s vylepšenou úrovňou starostlivosti a ochrany citlivej pokožky, takže je skvelým pracím prostriedkom pre deti alebo alergikov.
AKCE
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 1,35 l, 30 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 1,35 l, 30 dávok
Kód: 2501120
Kód dod.: 756123
EAN: 9000101566291
 
9.43 EUR
9.44 EUR
0.31EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok vhodný aj pre deti a osoby s citlivou pokožkou. Účinne odstraňuje škvrny aj pri 20 °C.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
3.04 EUR
15.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre krepaté a poškodené vlasy!
AKCE
RYOR dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti, 300 ml
Ryor
RYOR dvojfázová odličovacia emulzia pre všetky typy pleti, 300 ml
Kód: 1904613
Kód dod.: 825317
EAN: 8594007976564
100%
10.87 EUR
36.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojfázová odličovacia emulzia sa používa na každodenné odličovanie pleti vrátane očí. Odstraňuje aj vodeodolný make-up a riasenku. Je vhodná pre všetky typy pleti.
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Kód: 2202248
Kód dod.: 48782
EAN: 9005800339733
 
2.82 EUR
0.28EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti pre citlivú pokožku s rôznymi motívmi zvierat 1 m x 6 cm.
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Biolit
Biolit náplň pre elektrický odparovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Kód: 2401773
Kód dod.: 675246
EAN: 5000204337990
 
6.74 EUR
320.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odparovač s tekutou náplňou poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotového lepiaceho malty, 5 l
Kód: 2504843
Kód dod.: 461509
EAN: 8591235074680
 
9.91 EUR
1.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotového lepiaceho malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích zariadení.
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Brunox
Brunox Epoxy, konvertor hrdze, pre opravu zhrdzavených miest, 250 ml
Kód: 2504879
Kód dod.: 485228
EAN: 7610567930059
 
19.09 EUR
76.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie ako sanačný prostriedok alebo epoxidový podklad pre priemyselnú výrobu konštrukcií, strojov, vozidiel atď.
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair šampón pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2505410
Kód dod.: 845534
EAN: 9000101276879
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex šampón pre silne poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2507359
Kód dod.: 845608
EAN: 9000101731460
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre silne poškodené vlasy s profesionálnym výkonom obsahuje odborne vytvorené vysoko účinné receptúry, ktoré sú inšpirované japonskými princípmi krásy.
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zebra valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504318
Kód dod.: 540296
EAN: 8593534691476
 
6.17 EUR
6.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”. Pre maliarske farby vyššej alebo strednej hustoty. Vhodný tiež na lakovanie farbami a lakmi strednej a nízkej hustoty. Veľmi dlhá životnosť.
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Kód: 2505146
Kód dod.: 500544
EAN: 8595087100696
 
4.87 EUR
16.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z pena polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odliték a obkladov a podobných materiálov.
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Frosch®
Frosch Sensitive tekuté mydlo pre deti náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2602416
Kód dod.: 765057
EAN: 9001531968495
 
3.91 EUR
7.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vďaka vybraným ingredienciám chráni pokožku a zabraňuje vysúšaniu počas každého umývania rúk.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravená za 5 minút? Žiadny problém! Spoliehajte sa na pomocníka, ktorý vaše vlasy ihneď osvieži. Vyskúšajte - NIVEA Suchý šampon pre svetlejší tón vlasov.
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2507407
Kód dod.: 855511
EAN: 9000101731545
 
6.09 EUR
24.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy pomáha opraviť lámavosť vlasov obnovením miliónov poškodených vlasových väzieb, čo posilňuje vlasy zvnútra a obnovuje žiarivý lesk.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera gél pre intimnú hygienu s kyselinou mliečnou a aloe vera.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503203
Kód dod.: 546522
EAN: 8593534671287
 
6.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 25 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
-1%Zľava
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2504316
Kód dod.: 547249
EAN: 8593534691452
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
AKCE
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
2.09 EUR
11.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna tónovacia kúra s farebnými pigmentami, ktorá zintenzívňuje farbu a bojuje proti vyblednutiu, koriguje nežiadúce tóny.
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502621
Kód dod.: 540401
EAN: 8593534671775
 
9.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádny valček na maľovanie hrubých ploch, prevažne fasád. Má pružné a silné polstrovanie, výšku plyšu 18 mm.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Kód: 2502626
Kód dod.: 547164
EAN: 8593534671669
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne zakulatený. Valček s jemnými polyamidovými vláknami pre kvalitné lakovanie. Šírka 160 mm, materiál moltopren (30kg/m3), pre držiak 6 mm.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502624
Kód dod.: 546520
EAN: 8593534671270
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 18 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.