sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Blistex Intenzívna starostlivosť balzam na pery OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzívna starostlivosť balzam na pery OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
4.13 EUR
688.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Blistex Intensive Care poskytuje intenzívnu starostlivosť a ochranu suchým, popraskaným a citlivým perám.
Regina Měsíček záhradný, pomáda na pery, jelení lůj, 4,8 g
Detecha® Regina®
Regina Měsíček záhradný, pomáda na pery, jelení lůj, 4,8 g
Kód: 14645
Kód dod.: 823553
EAN: 8595002305625
100%
1.08 EUR
216EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčuje a regeneruje popraskané pery a iné citlivé miesta pokožky. Obsahuje výťažok z nechtíka záhradného v olivovom oleji a vitamín E.
Regina Originál tradičný jelení lůj, špalek, 28 g
Detecha® Regina®
Regina Originál tradičný jelení lůj, špalek, 28 g
Kód: 14657
Kód dod.: 823550
EAN: 8595002301238
100%
1.96 EUR
70EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj Originál je určený na každodennú intenzívnu starostlivosť o pery a ich ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia.
Regina Originál tradičný jelení lůj, 4,8 g
Detecha® Regina®
Regina Originál tradičný jelení lůj, 4,8 g
Kód: 31692
Kód dod.: 823558
EAN: 8595002311947
88%
1.13 EUR
226EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj Tradičný je hydratačný prípravok, ktorý spoľahlivo ochráni pery pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami
Regina Placenta regenerácia pier a pokožky, jelení lůj, 3,1 g
Detecha® Regina®
Regina Placenta regenerácia pier a pokožky, jelení lůj, 3,1 g
Kód: 14665
Kód dod.: 823551
EAN: 8595002305601
65%
2.16 EUR
2.17 EUR
432EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj Placenta je regeneračný a zvláčňujúci prípravok, ktorý spoľahlivo ochráni pery pred nepriazňou počasia.
Astrid multivitamínová tyčinka na pery 4,7 g
Astrid
Astrid multivitamínová tyčinka na pery 4,7 g
Kód: 1704276
Kód dod.: 823501
EAN: 8592297002451
100%
1.96 EUR
392EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená pre každodennú starostlivosť o pery a ich ochranu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Obsahuje vitamíny C, E, F a ďalšie účinné prírodné látky, ktoré zvyšujú pružnosť pokožky pier a tým zabraňujú ich prípadnému popraskaniu.
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Kód: 32396
Kód dod.: 823610
EAN: 8594006000888
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s jahodovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Kód: 29893
Kód dod.: 823613
EAN: 8594006000871
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzám na rty s medovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Kód: 29894
Kód dod.: 823611
EAN: 8594006000895
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery bez príchute. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500291
Kód dod.: 823484
EAN: 8594044644631
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačný balzam na pery Blistex je navrhnutý tak, aby obnovil a oživil suché, unavené a poškodené pery.
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500292
Kód dod.: 823485
EAN: 8594044644624
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný balzam na pery Blistex je špeciálne vyvinutý pre rýchlu obnovu suchých, popraskaných a podráždených pier.
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Kód: 2508836
Kód dod.: 823630
EAN: 9005800391854
 
7.39 EUR
739EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Labello Glowy Lips Berry je tónovací balzam na pery, ktorý kombinuje intenzívnu hydratáciu s jemným farebným nádychom a lesklým finišom.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Kód: 2601845
Kód dod.: ES593061
EAN: 4059729593061
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý lesk na pery The Super Peptide Glossy Lip Treatment 05 Holomazing! od značky essence dod
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Kód: 94422
Kód dod.: 835489
EAN: 8002410042818
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má jemnú, dlhodobú vôňu. Bez hliníkových solí. Spolehlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. Dermatologicky testované. Dlhodobá vôňa.
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Kód: 1902401
Kód dod.: 835498
EAN: 8002410043594
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej ponúka 48hodinovú ochranu s aktívnou technológiou Motionsens, vďaka ktorej sa budete celý deň cítiť čisto a sviežo.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: 904033
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Kód: 2509130
Kód dod.: 820475
EAN: 8592297013464
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťový UV fluid OF50+ je navrhnutý proti tmavým škvrnám a vráskam. SPF 50+ chráni pred poškodením spôsobeným slnkom.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Astrid
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Kód: 1700574
Kód dod.: 823512
EAN: 8592297002444
90%
1.96 EUR
392EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na každodennú starostlivosť o pery, ich regeneráciu a ochranu. S obsahom vitamínu E.
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Astrid
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Kód: 1703094
Kód dod.: 823502
EAN: 85959491
100%
3.04 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obohatený o vitamín E, kakaové maslo a lanolín, ktoré podporujú prirodzený regeneračný proces rozpraskanej pokožky a pier.
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Kód: 14589
Kód dod.: 823524
EAN: 9005800362946
 
3.26 EUR
652EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte jednoducho neodolateľne zdravé a príťažlivé pery! Účinné zloženie nielenže zanechá pokožku pier sametovo hebkú a vláčnu, ale zároveň jej dodá lesk a jemné zafarbenie.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Kód: 2405667
 
EAN: 4059729490490
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám Juicy Bomb Glossy Butter od essence rozžiari vaše pery. Šikmý balzám zanecháva na perách nády
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.