sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Kód: 32396
Kód dod.: 823610
EAN: 8594006000888
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s jahodovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Kód: 29893
Kód dod.: 823613
EAN: 8594006000871
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzám na rty s medovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Kód: 29894
Kód dod.: 823611
EAN: 8594006000895
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery bez príchute. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500291
Kód dod.: 823484
EAN: 8594044644631
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačný balzam na pery Blistex je navrhnutý tak, aby obnovil a oživil suché, unavené a poškodené pery.
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500292
Kód dod.: 823485
EAN: 8594044644624
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný balzam na pery Blistex je špeciálne vyvinutý pre rýchlu obnovu suchých, popraskaných a podráždených pier.
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Kód: 2508836
Kód dod.: 823630
EAN: 9005800391854
 
7.39 EUR
739EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Labello Glowy Lips Berry je tónovací balzam na pery, ktorý kombinuje intenzívnu hydratáciu s jemným farebným nádychom a lesklým finišom.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Kód: 2601845
Kód dod.: ES593061
EAN: 4059729593061
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý lesk na pery The Super Peptide Glossy Lip Treatment 05 Holomazing! od značky essence dod
Blistex hydratačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex hydratačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2104859
Kód dod.: 823483
EAN: 8594044643726
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačný balzam na pery Blistex poskytuje okamžitú a dlhodobú hydratáciu suchým a podráždeným perám.
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 03 Pink Champagne 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 03 Pink Champagne 4 ml
Kód: 2306930
 
EAN: 4059729421937
 
3.39 EUR
847.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery hydra kiss od essence vytvára vysoko lesklý, nelepkavý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
AKCE
Labello Original balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Original balzam na pery, 4,8 g
Kód: 1707460
Kód dod.: 823520
EAN: 9005800362861
 
2.61 EUR
522EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si to najlepšie v starostlivosti o pery. Pružné zloženie s karité maslom a panthenolom sa postará o intenzívnu starostlivosť a ochranu.
Blistex Medplus balzam na pery, 4,25 g
Blistex®
Blistex Medplus balzam na pery, 4,25 g
Kód: 1906873
Kód dod.: 823481
EAN: 8594044643177
100%
3.69 EUR
922.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Blistex Medplus je určený pre intenzívnu liečbu a regeneráciu veľmi suchých, popraskaných a podráždených perí.
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkový balzam na pery Labello na noc.
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Kód: 2505619
Kód dod.: 823574
EAN: 9005800366234
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebný balzam na pery kombinuje jemnú telovú farbu a dlhodobú hydratáciu.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Kód: 2601846
Kód dod.: ES593290
EAN: 4059729593290
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim perám šmrnc aj starostlivosť s odtieňom 06 Plumfection z rady essence the super pept
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Essence
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Kód: 2601924
Kód dod.: ES585035
EAN: 4059729585035
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím perám šťavnatý lesk a neodolateľnú vôňu s balzamom na pery JUICY BOMB 07 Caramelt My
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej ponúka 48hodinovú ochranu s aktívnou technológiou Motionsens, vďaka ktorej sa budete celý deň cítiť čisto a sviežo.
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Astrid
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Kód: 1700574
Kód dod.: 823512
EAN: 8592297002444
90%
1.96 EUR
392EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na každodennú starostlivosť o pery, ich regeneráciu a ochranu. S obsahom vitamínu E.
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Astrid
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Kód: 1703094
Kód dod.: 823502
EAN: 85959491
100%
3.04 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obohatený o vitamín E, kakaové maslo a lanolín, ktoré podporujú prirodzený regeneračný proces rozpraskanej pokožky a pier.
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Kód: 14589
Kód dod.: 823524
EAN: 9005800362946
 
3.26 EUR
652EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte jednoducho neodolateľne zdravé a príťažlivé pery! Účinné zloženie nielenže zanechá pokožku pier sametovo hebkú a vláčnu, ale zároveň jej dodá lesk a jemné zafarbenie.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Kód: 2405667
 
EAN: 4059729490490
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám Juicy Bomb Glossy Butter od essence rozžiari vaše pery. Šikmý balzám zanecháva na perách nády
Artdeco Color Booster balzam na pery 4P1 Rosé 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzam na pery 4P1 Rosé 3 g
Kód: 2500544
Kód dod.: 1850.4P1
EAN: 4052136276206
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Color Booster balzam na pery od Artdeco je ideálnym riešením pre každodennú starostli
Artdeco Color Booster balzam na pery P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzam na pery P3 Boosting Pink 3 g
Kód: 2500546
Kód dod.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Color Booster balzam na pery od Artdeco je ideálnym riešením pre každodennú starostli
Labello Glowy Lips balzam na pery OF30, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzam na pery OF30, 10 ml
Kód: 2508152
Kód dod.: 823631
EAN: 9005800391700
 
7.39 EUR
739EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Labello Glowy Lips je tónovací balzam na pery, ktorý spája jemnú starostlivosť, farebný nádych a žiarivý lesk.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.