sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Jahoda balzam na pery, 3,7 g
Kód: 32396
Kód dod.: 823610
EAN: 8594006000888
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s jahodovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Helle®
Helle Med balzám na rty, 3,7 g
Kód: 29893
Kód dod.: 823613
EAN: 8594006000871
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzám na rty s medovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Klasika balzam na pery, 3,7 g
Kód: 29894
Kód dod.: 823611
EAN: 8594006000895
100%
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery bez príchute. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Revitalizačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500291
Kód dod.: 823484
EAN: 8594044644631
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačný balzam na pery Blistex je navrhnutý tak, aby obnovil a oživil suché, unavené a poškodené pery.
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex Regeneračný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2500292
Kód dod.: 823485
EAN: 8594044644624
 
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný balzam na pery Blistex je špeciálne vyvinutý pre rýchlu obnovu suchých, popraskaných a podráždených pier.
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzam na pery Berry OF30+, 10 ml
Kód: 2508836
Kód dod.: 823630
EAN: 9005800391854
 
7.39 EUR
739EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Labello Glowy Lips Berry je tónovací balzam na pery, ktorý kombinuje intenzívnu hydratáciu s jemným farebným nádychom a lesklým finišom.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 05 Holomazing!, 10 ml
Kód: 2601845
Kód dod.: ES593061
EAN: 4059729593061
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý lesk na pery The Super Peptide Glossy Lip Treatment 05 Holomazing! od značky essence dod
AKCE
Labello Original balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Original balzam na pery, 4,8 g
Kód: 1707460
Kód dod.: 823520
EAN: 9005800362861
 
2.61 EUR
522EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si to najlepšie v starostlivosti o pery. Pružné zloženie s karité maslom a panthenolom sa postará o intenzívnu starostlivosť a ochranu.
Blistex Medplus balzam na pery, 4,25 g
Blistex®
Blistex Medplus balzam na pery, 4,25 g
Kód: 1906873
Kód dod.: 823481
EAN: 8594044643177
100%
3.69 EUR
922.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Blistex Medplus je určený pre intenzívnu liečbu a regeneráciu veľmi suchých, popraskaných a podráždených perí.
Blistex hydratačný balzam na pery, 3,7 g
Blistex®
Blistex hydratačný balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2104859
Kód dod.: 823483
EAN: 8594044643726
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačný balzam na pery Blistex poskytuje okamžitú a dlhodobú hydratáciu suchým a podráždeným perám.
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 03 Pink Champagne 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss vyživujúci olej na pery 03 Pink Champagne 4 ml
Kód: 2306930
 
EAN: 4059729421937
 
3.39 EUR
847.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery hydra kiss od essence vytvára vysoko lesklý, nelepkavý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkový balzam na pery Labello na noc.
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Kód: 2505619
Kód dod.: 823574
EAN: 9005800366234
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebný balzam na pery kombinuje jemnú telovú farbu a dlhodobú hydratáciu.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Kód: 2601846
Kód dod.: ES593290
EAN: 4059729593290
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim perám šmrnc aj starostlivosť s odtieňom 06 Plumfection z rady essence the super pept
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Essence
Essence balzám na rty Juicy Bomb 07 Caramelt My Heart 2,5 g
Kód: 2601924
Kód dod.: ES585035
EAN: 4059729585035
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím perám šťavnatý lesk a neodolateľnú vôňu s balzamom na pery JUICY BOMB 07 Caramelt My
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86893
Kód dod.: 835490
EAN: 8002410040388
99%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Kód: 1907773
Kód dod.: 835497
EAN: 8002410043587
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Kód: 2509130
Kód dod.: 820475
EAN: 8592297013464
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťový UV fluid OF50+ je navrhnutý proti tmavým škvrnám a vráskam. SPF 50+ chráni pred poškodením spôsobeným slnkom.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej ponúka 48hodinovú ochranu s aktívnou technológiou Motionsens, vďaka ktorej sa budete celý deň cítiť čisto a sviežo.
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Astrid
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Kód: 1700573
Kód dod.: 823504
EAN: 85922556
100%
1.30 EUR
433.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na pery s vitamínom E, biela.
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Blistex®
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Kód: 1804021
Kód dod.: 823482
EAN: 8594044642958
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na rty Blistex Ultra OF 50+ nabízí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením díky vysokému faktoru SPF 50+.
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Labello®
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Kód: 14583
Kód dod.: 823525
EAN: 9005800362892
100%
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalé pery, ktoré budú zvádzať k bozku. Vyskúšajte jemné zloženie s obsahom vzácnych výťažkov z perál a hodvábu. Výsledkom budú hodvábne jemné a hebké pery bez podráždenia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.