sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 50 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 50 mm × 50 m
Kód: 2504920
Kód dod.: 564858
EAN: 8592884004042
 
3.83 EUR
0.08EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozmer šírka 19 mm a dĺžka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakovníkov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Kód: 2500667
Kód dod.: 564808
EAN: 8592884004851
 
2.69 EUR
0.05EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Kód: 2500665
Kód dod.: 564804
EAN: 8592884004837
 
1.70 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodňové zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2500664
Kód dod.: 564802
EAN: 8592884004820
 
1.34 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenému času lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Kód: 2504914
Kód dod.: 564811
EAN: 4002168021985
 
4.56 EUR
0.09EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodňové zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
-1%Zľava
Regina Perníček jelení lůj, s príchuťou perníčku, 4,8 g
Detecha® Regina®
Regina Perníček jelení lůj, s príchuťou perníčku, 4,8 g
Kód: 1709506
Kód dod.: 823559
EAN: 8595002318984
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
346EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značka Jelení lůj prináša na trh novinku - pomádu na pery s príchuťou perníčku. Je určená všetkým, ktorí milujú vôňu a chuť tradičného českého perníčku.
Mako Premium lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 80 °C, 50 mm × 50 m
Mako color
Mako Premium lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 80 °C, 50 mm × 50 m
Kód: 2504915
Kód dod.: 564838
EAN: 8592884000648
 
4.31 EUR
0.09EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží po dobu siedmich dní. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie.
Astrid Multicollagen denný proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Multicollagen denný proti vráskam 50 ml
Kód: 2501874
Kód dod.: 820471
EAN: 8592297011668
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Multicollagen denný krém proti vráskam SPF 10 posilňuje prirodzenú tvorbu kolagénu, vyhladzuje vrásky a chráni pleť pred slnečným žiarením, čím zaisťuje mladší a pevnejší vzhľad.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Kód: 2500663
Kód dod.: 564800
EAN: 4002168830815
 
1.03 EUR
0.02EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží jeden deň. Vhodná na maliarske práce. Ideálna na jednodenné zakrývanie.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Kód: 2500666
Kód dod.: 564806
EAN: 8592884004844
 
2.13 EUR
0.04EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Kód: 2504918
Kód dod.: 564854
EAN: 8592884004028
 
2.61 EUR
0.05EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakýrnikov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2504917
Kód dod.: 564852
EAN: 8592884004011
 
2.13 EUR
0.04EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakýrnikov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Kód: 2504919
Kód dod.: 564856
EAN: 8592884004035
 
3.04 EUR
0.06EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šírka 19 mm a dĺžka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakovníkov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Kód: 2504916
Kód dod.: 564850
EAN: 8592884004004
 
1.70 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakiernikov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
-1%Zľava
Regina Princezná jelení lůj, žuvačková aróma, 4,5 g
Detecha® Regina®
Regina Princezná jelení lůj, žuvačková aróma, 4,5 g
Kód: 101100
Kód dod.: 823548
EAN: 8595002326866
70%
1.73 EUR
1.74 EUR
346EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj určený na starostlivosť a ochranu pier, Tradičný balzam na pery pre dievčatá a teenagerky „princezny". Jemne tónuje a krásne voní ako žuvačka (žuvačková aróma).
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86894
Kód dod.: 240102
EAN: 8002410041866
85%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Složenie proti vzniku škvŕn. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86893
Kód dod.: 240101
EAN: 8002410040388
99%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Kód: 1907773
 
EAN: 8002410043587
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Nivea®
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
22.18 EUR
221.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Kód: 94422
Kód dod.: 240103
EAN: 8002410042818
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má jemnú, dlhodobú vôňu. Bez hliníkových solí. Spolehlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. Dermatologicky testované. Dlhodobá vôňa.
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Kód: 1902401
Kód dod.: 240106
EAN: 8002410043594
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Blistex Intenzívna starostlivosť balzam na pery OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzívna starostlivosť balzam na pery OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
4.13 EUR
688.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Blistex Intensive Care poskytuje intenzívnu starostlivosť a ochranu suchým, popraskaným a citlivým perám.
Regina Měsíček záhradný, pomáda na pery, jelení lůj, 4,8 g
Detecha® Regina®
Regina Měsíček záhradný, pomáda na pery, jelení lůj, 4,8 g
Kód: 14645
Kód dod.: 823553
EAN: 8595002305625
100%
1.08 EUR
216EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčuje a regeneruje popraskané pery a iné citlivé miesta pokožky. Obsahuje výťažok z nechtíka záhradného v olivovom oleji a vitamín E.
Regina Originál tradičný jelení lůj, špalek, 28 g
Detecha® Regina®
Regina Originál tradičný jelení lůj, špalek, 28 g
Kód: 14657
Kód dod.: 823550
EAN: 8595002301238
100%
1.96 EUR
70EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj Originál je určený na každodennú intenzívnu starostlivosť o pery a ich ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.