sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Kód: 2504914
Kód dod.: 564811
EAN: 4002168021985
 
4.56 EUR
0.09EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodňové zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2500664
Kód dod.: 564802
EAN: 8592884004820
 
1.34 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenému času lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Kód: 2500667
Kód dod.: 564808
EAN: 8592884004851
 
2.69 EUR
0.05EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Kód: 2500665
Kód dod.: 564804
EAN: 8592884004837
 
1.70 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodňové zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 30 mm × 50 m
Kód: 2504918
Kód dod.: 564854
EAN: 8592884004028
 
2.61 EUR
0.05EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakýrnikov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Kód: 2500666
Kód dod.: 564806
EAN: 8592884004844
 
2.13 EUR
0.04EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží tri dni. Vhodná pre maliarske práce. Ideálna pre jednodenné zakrývanie. Vďaka obmedzenej dobe lepenia nehrozí pri odstraňovaní narušenie pôvodnej maľby.
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 3 dni, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Kód: 2500663
Kód dod.: 564800
EAN: 4002168830815
 
1.03 EUR
0.02EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepiaca zakrývacia páska, ktorá kvalitne drží jeden deň. Vhodná na maliarske práce. Ideálna na jednodenné zakrývanie.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Kód: 2504919
Kód dod.: 564856
EAN: 8592884004035
 
3.04 EUR
0.06EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šírka 19 mm a dĺžka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakovníkov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2504917
Kód dod.: 564852
EAN: 8592884004011
 
2.13 EUR
0.04EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakýrnikov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepiaca páska zakrývacia hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Kód: 2504916
Kód dod.: 564850
EAN: 8592884004004
 
1.70 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mako Color lepiaca zakrývacia páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrov. Papierové lepiace pásky vhodné pre maliarov a lakiernikov. Pásky je možné odlepiť bez zanechania lepidla.
-1%Zľava
Regina Perníček jelení lůj, s príchuťou perníčku, 4,8 g
Detecha® Regina®
Regina Perníček jelení lůj, s príchuťou perníčku, 4,8 g
Kód: 1709506
Kód dod.: 823559
EAN: 8595002318984
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
346EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značka Jelení lůj prináša na trh novinku - pomádu na pery s príchuťou perníčku. Je určená všetkým, ktorí milujú vôňu a chuť tradičného českého perníčku.
-1%Zľava
Regina Princezná jelení lůj, žuvačková aróma, 4,5 g
Detecha® Regina®
Regina Princezná jelení lůj, žuvačková aróma, 4,5 g
Kód: 101100
Kód dod.: 823548
EAN: 8595002326866
70%
1.73 EUR
1.74 EUR
346EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jelení lůj určený na starostlivosť a ochranu pier, Tradičný balzam na pery pre dievčatá a teenagerky „princezny". Jemne tónuje a krásne voní ako žuvačka (žuvačková aróma).
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86893
Kód dod.: 240101
EAN: 8002410040388
99%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Kód: 1907773
 
EAN: 8002410043587
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Kód: 94422
Kód dod.: 240103
EAN: 8002410042818
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má jemnú, dlhodobú vôňu. Bez hliníkových solí. Spolehlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. Dermatologicky testované. Dlhodobá vôňa.
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Kód: 1902401
Kód dod.: 240106
EAN: 8002410043594
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach.
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Kód: 2509130
Kód dod.: 820475
EAN: 8592297013464
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťový UV fluid OF50+ je navrhnutý proti tmavým škvrnám a vráskam. SPF 50+ chráni pred poškodením spôsobeným slnkom.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej ponúka 48hodinovú ochranu s aktívnou technológiou Motionsens, vďaka ktorej sa budete celý deň cítiť čisto a sviežo.
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible prírodný deodorant bez alkoholu, 150 ml
Kód: 86894
Kód dod.: 240102
EAN: 8002410041866
85%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Složenie proti vzniku škvŕn. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Nivea®
Nivea Q10 Plus denná a nočná starostlivosť proti vráskam 50 ml + 50 ml darčeková sada
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
22.18 EUR
221.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Caring Beauty Nude farebný balzam na pery, 4,8 g
Kód: 2505619
Kód dod.: 823574
EAN: 9005800366234
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebný balzam na pery kombinuje jemnú telovú farbu a dlhodobú hydratáciu.
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzam na pery Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkový balzam na pery Labello na noc.
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť o pery Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Kód: 2601846
Kód dod.: ES593290
EAN: 4059729593290
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pridajte svojim perám šmrnc aj starostlivosť s odtieňom 06 Plumfection z rady essence the super pept
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.