sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
Kód: 2501887
Kód dod.: 107036
EAN: 4009506096018
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3020 dopravná červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3020 dopravná červená, 400 ml
Kód: 2501885
Kód dod.: 107024
EAN: 4009506093208
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1016 žltá sírová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1016 žltá sírová, 400 ml
Kód: 2501883
Kód dod.: 107056
EAN: 4009506091167
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6018 zelenožltá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6018 zelenožltá, 400 ml
Kód: 2501889
Kód dod.: 107037
EAN: 4009506096186
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7016 šedá antracit, 400 ml
Kód: 2501890
Kód dod.: 107069
EAN: 8592884012573
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchný univerzálny akrylový náter v spreji, RAL 1003 signálná žltá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny vrchný náter sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúci, po nástreku nestéká. Je odolný voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7031 šedomodrá, 400 ml
Kód: 2503556
Kód dod.: 107067
EAN: 4009506097312
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
6.77 EUR
13.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1028 žltá melónová, 400 ml
Kód: 2503467
Kód dod.: 107013
EAN: 4009506091280
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5015 nebeská modrá, 400 ml
Kód: 2503552
Kód dod.: 107061
EAN: 4009506095158
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1015 slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503465
Kód dod.: 107009
EAN: 4009506091150
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5002 námorní modrá, 400 ml
Kód: 2503471
Kód dod.: 107025
EAN: 4009506095028
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6029 zelená mäta, 400 ml
Kód: 2503554
Kód dod.: 107065
EAN: 4009506096292
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Alufix sáčky uzatvárateľné so zipsom mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Alufix
Alufix sáčky uzatvárateľné so zipsom mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Kód: 2500955
Kód dod.: 956087
EAN: 4823071655759
 
2.82 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické uzatvárateľné sáčky Alufix so zipsom sú ideálnym pomocníkom do domácnosti aj na cesty. Slúžia k hygienickému uchovávaniu potravín, menších predmetov alebo kozmetiky.
BIC 4 FLEX PÁNSKY JEDNORAZOVÝ HOLIACI STROJČEK (3+1) 0621
BIC 4 FLEX PÁNSKY JEDNORAZOVÝ HOLIACI STROJČEK (3+1) 0621
Kód: 2603469
Kód dod.: 882118
EAN: 3086123220621
 
6.06 EUR
6.07 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazurol S1039 napúšťací olej, prírodný, 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1039 napúšťací olej, prírodný, 2,5 l
Kód: 2503762
Kód dod.: 260187
EAN: 8595073026856
 
55.73 EUR
22.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAZUROL NAPÚŠŤACÍ OLEJ je určený na ošetrovanie mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch, napr. dreveného nábytku.
Lazurol S1039 napúšťací olej, prírodný, 0,75 l
Lazurol
Lazurol S1039 napúšťací olej, prírodný, 0,75 l
Kód: 2502862
Kód dod.: 260185
EAN: 8595073026139
 
17.39 EUR
23.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAZUROL NAPÚŠŤACÍ OLEJ je určený na ošetrovanie mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch, napr. dreveného nábytku.
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
6.29 EUR
15.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu pórovitých a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
AKCE
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set sprchový gél 100 ml + telové maslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
9.24 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baylis & Harding Mandarinka a grep darčekový set obsahuje sprchový gél a telové maslo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
Kód: 2503562
Kód dod.: 107042
EAN: 4009506098074
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vysokou vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
Kód: 2501666
Kód dod.: 107049
EAN: 4009506099033
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
Kód: 2501665
Kód dod.: 107020
EAN: 4009506093048
 
6.46 EUR
16.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.