sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Labello Original balzam na pery, 2 × 4,8 g
Labello®
Labello Original balzam na pery, 2 × 4,8 g
Kód: 2504654
Kód dod.: 823532
EAN: 9005800362878
 
5.22 EUR
522EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si to najlepšie v starostlivosti o pery. Pôd neučinné zloženie s maslom z bambusu a panthenolom sa postará o intenzívnu starostlivosť a ochranu. Balenie 2 ks.
Labello balzam na pery a tváre Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Labello®
Labello balzam na pery a tváre Caring Beauty Lip & Cheek Red OF 30
Kód: 2601044
Kód dod.: 823575
EAN: 6001051006137
 
5.22 EUR
1 044EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové zloženie balzamu na pery a tváre dodá intenzívnu farbu bez vysúšania a poskytuje 24h hydratáciu. Pomáha chrániť pred stratou kolagénu vďaka slnečnej ochrane s OF 30.
Helle Višne balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle Višne balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2505647
Kód dod.: 823615
EAN: 8594006000857
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s vyšňovou príchuťou. Vďaka účinnej kombinácii UVA a UVB filtrov chráni pery pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia.
Essence glycerínová starostlivosť o pery GLOWcerin 02 Glow Me Maybe, 12 g
Essence
Essence glycerínová starostlivosť o pery GLOWcerin 02 Glow Me Maybe, 12 g
Kód: 2601852
Kód dod.: ES593870
EAN: 4059729593870
 
4.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám každodennú dávku hydratácie s odtieňom 02 Glow Me Maybe. Tento mliečne transpa
Essence plátýnková maska na rty 01 CAN`T TALK! it´s me time!, 1 kus
Essence
Essence plátýnková maska na rty 01 CAN`T TALK! it´s me time!, 1 kus
Kód: 2601945
Kód dod.: ES585257
EAN: 4059729585257
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám dokonalú starostlivosť a chvíľu zaslúženého odpočinku s plátýnkovou maskou na
Green Pharmacy Balzám na rty Brusnica 3,6g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Balzám na rty Brusnica 3,6g
Kód: 2602351
Kód dod.: 824001
EAN: 8588006036985
 
1.30 EUR
325EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Brusnica je vyživujúci balzám na pery s brusnicovými extraktmi, jojobovým olejom a SPF 10, ktorý pomáha udržať pery hebké, hydratované a chránené po celý deň.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoce lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Kód: 2500411
 
EAN: 4059729518620
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieni 02 Pinkifield! od essence. Les
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Kód: 2500413
 
EAN: 4059729518668
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieňi 04 Coralized od essence. Lesk
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
5.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektným riešením pre rýchle a efektívne odstránenie zvieracích chlupov. Vďaka jedinečnému elektrostatickému účinku mäkkých štetín zachytí kartáč ľahko aj tie najmenšie chlpy a prach, aniž by poškodil povrch.
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Labello®
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Kód: 14583
Kód dod.: 823525
EAN: 9005800362892
100%
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalé pery, ktoré budú zvádzať k bozku. Vyskúšajte jemné zloženie s obsahom vzácnych výťažkov z perál a hodvábu. Výsledkom budú hodvábne jemné a hebké pery bez podráždenia.
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Astrid
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Kód: 1700573
Kód dod.: 823504
EAN: 85922556
100%
1.30 EUR
433.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na pery s vitamínom E, biela.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery v farbe rosé s vynikajúcou krémovou textúrou dodá perám prirodzenú farbu a zároveň vy
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Kód: 2301945
Kód dod.: 85272
EAN: 4005900532459
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada dvoch starostlivých balzamov pre jemné a chránené pery počas vašej dovolenky.
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Blistex®
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Kód: 1804021
Kód dod.: BL642958
EAN: 8594044642958
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na rty Blistex Ultra OF 50+ nabízí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením díky vysokému faktoru SPF 50+.
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Essence
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Kód: 2502349
Kód dod.: ES542809
EAN: 4059729542809
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám jemnú starostlivosť a svieži vzhľad s peelingom na pery Essence LIP Swirl. Jeh
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Kód: 2601847
Kód dod.: ES593634
EAN: 4059729593634
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám jemný nádych farby a intenzívnu starostlivosť s odtieňom 07 Sugardorable! z rad
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoko lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte lesk na pery, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj chráni? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF 25 v
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatoč s baktériami – Rexona Active Protection ťa udrží svieže, keď na tom najviac záleží.
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Kód: 2209091
Kód dod.: 65118214
EAN: 3390150583261
 
56.49 EUR
1 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce gélové sérum zložené z 97 % z prírodných ingrediencií vyplňuje vrásky a ponúka okamžitý
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Kód: 2501362
Kód dod.: 834923
EAN: 59004769
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná vôňa, silná ochrana – Rexona Invisible Aqua ťa podrží, kedykoľvek to potrebuješ.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.