sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Green Pharmacy Balzám na rty Brusnica 3,6g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Balzám na rty Brusnica 3,6g
Kód: 2602351
Kód dod.: 824001
EAN: 8588006036985
 
1.30 EUR
325EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Brusnica je vyživujúci balzám na pery s brusnicovými extraktmi, jojobovým olejom a SPF 10, ktorý pomáha udržať pery hebké, hydratované a chránené po celý deň.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoce lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Kód: 2500411
 
EAN: 4059729518620
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieni 02 Pinkifield! od essence. Les
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Kód: 2500413
 
EAN: 4059729518668
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieňi 04 Coralized od essence. Lesk
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoko lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte lesk na pery, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj chráni? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF 25 v
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 03 Toffeetastic 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 03 Toffeetastic 10 ml
Kód: 2500412
 
EAN: 4059729518644
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieni 04 Coralized od essence. Lesk
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
3.35 EUR
335EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na rty The Super Peptide od essence dodá vašim rtom vlhkosť počas okamihu. Zaujme svojou mliečn
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatoč s baktériami – Rexona Active Protection ťa udrží svieže, keď na tom najviac záleží.
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Kód: 2209091
Kód dod.: 65118214
EAN: 3390150583261
 
56.49 EUR
1 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce gélové sérum zložené z 97 % z prírodných ingrediencií vyplňuje vrásky a ponúka okamžitý
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Kód: 44522
Kód dod.: 835150
EAN: 4005808734528
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Príťažlivá vôňa a hodvábne podpazušie? Vychutnajte si dotyk perál, ktorý pokožke zabezpečí zmyselnú hodvábnosť. Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant Pearl & Beauty.
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Kód: 2501362
Kód dod.: 834923
EAN: 59004769
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná vôňa, silná ochrana – Rexona Invisible Aqua ťa podrží, kedykoľvek to potrebuješ.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 06 Cranberry Is Back 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 06 Cranberry Is Back 4 ml
Kód: 2500404
 
EAN: 4059729518712
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoce lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Nivea Double Effect antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect antiperspirant, 150 ml
Kód: 52287
Kód dod.: 835157
EAN: 4005808735495
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si hebké a hladké podpazušie v kombinácii s až 48 hodinovou ochranou proti poteniu. Sáhnite po účinnom riešení s nežnou vôňou - NIVEA Sprej antiperspirant Double Effect.
Lacalut zubná pasta Aktiv 75 ml + balzam na pery 4,8 g
Lacalut
Lacalut zubná pasta Aktiv 75 ml + balzam na pery 4,8 g
Kód: 2509107
Kód dod.: 885293
EAN: 4016364731814
 
4.34 EUR
57.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Lacalut Aktiv + balzam v jednom balení.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 240301
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 240303
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si svieži pocit až po dobu 48 hodín! Spoliehajte sa na šetrný deodorant s morskými minerálmi a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zabezpečí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Kód: 15201
Kód dod.: 835041
EAN: 8000630040843
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Kód: 48071
Kód dod.: 837034
EAN: 8712561319171
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámsky antiperspirant s ovocnou vôňou a technológiou Motionsense™. Nezanecháva biele škvrny na oblečení.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pink Passion s vôňou ružových ruží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Kód: 62456
Kód dod.: 835160
EAN: 4005808729746
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vsaďte na spoľahlivú ochranu proti poteniu a zápachu potu bez žltých škvŕn a bielych stôp na oblečení - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear.
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia elegantnej a uvoľňujúcej drevitej vône s divokým citrusovým nádychom bergamotu a ružového korenia poskytujúca až 48-hodinovú sviežosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.