sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Pure prírodný deodorant bez hliníka, 150 ml
Kód: 94422
Kód dod.: 240103
EAN: 8002410042818
100%
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má jemnú, dlhodobú vôňu. Bez hliníkových solí. Spolehlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. Dermatologicky testované. Dlhodobá vôňa.
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Kód: 1902401
Kód dod.: 240106
EAN: 8002410043594
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čím viac sa hýbete, tým viac aktivujete extra vôňu vďaka inovatívnej technológii Odor-Conventer.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach.
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Astrid
Astrid Glow Expert denný fluid proti vráskam 50 ml
Kód: 2509130
Kód dod.: 820475
EAN: 8592297013464
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťový UV fluid OF50+ je navrhnutý proti tmavým škvrnám a vráskam. SPF 50+ chráni pred poškodením spôsobeným slnkom.
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
5.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektným riešením pre rýchle a efektívne odstránenie zvieracích chlupov. Vďaka jedinečnému elektrostatickému účinku mäkkých štetín zachytí kartáč ľahko aj tie najmenšie chlpy a prach, aniž by poškodil povrch.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Labello®
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Kód: 14583
Kód dod.: 823525
EAN: 9005800362892
100%
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalé pery, ktoré budú zvádzať k bozku. Vyskúšajte jemné zloženie s obsahom vzácnych výťažkov z perál a hodvábu. Výsledkom budú hodvábne jemné a hebké pery bez podráždenia.
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Astrid
Astrid Pomáda bílá balzám na rty, 3 g
Kód: 1700573
Kód dod.: 823504
EAN: 85922556
100%
1.30 EUR
433.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na pery s vitamínom E, biela.
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Blistex®
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Kód: 1804021
Kód dod.: BL642958
EAN: 8594044642958
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na rty Blistex Ultra OF 50+ nabízí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením díky vysokému faktoru SPF 50+.
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery v farbe rosé s vynikajúcou krémovou textúrou dodá perám prirodzenú farbu a zároveň vy
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Kód: 2301945
Kód dod.: 85272
EAN: 4005900532459
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada dvoch starostlivých balzamov pre jemné a chránené pery počas vašej dovolenky.
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Essence
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Kód: 2502349
Kód dod.: ES542809
EAN: 4059729542809
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám jemnú starostlivosť a svieži vzhľad s peelingom na pery Essence LIP Swirl. Jeh
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Kód: 2601847
Kód dod.: ES593634
EAN: 4059729593634
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám jemný nádych farby a intenzívnu starostlivosť s odtieňom 07 Sugardorable! z rad
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoce lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Kód: 2500411
 
EAN: 4059729518620
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieni 02 Pinkifield! od essence. Les
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Kód: 2500413
 
EAN: 4059729518668
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieňi 04 Coralized od essence. Lesk
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÚCI 10 G 1714
Vaseline®
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÚCI 10 G 1714
Kód: 2600534
Kód dod.: 823621
EAN: 8720181061714
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoko lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte lesk na pery, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj chráni? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF 25 v
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
3.35 EUR
335EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na rty The Super Peptide od essence dodá vašim rtom vlhkosť počas okamihu. Zaujme svojou mliečn
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 03 Toffeetastic 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 03 Toffeetastic 10 ml
Kód: 2500412
 
EAN: 4059729518644
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieni 04 Coralized od essence. Lesk
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Detecha® Regina®
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Kód: 14659
Kód dod.: 823552
EAN: 8595002305618
80%
1.60 EUR
320EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný a pokožku zvláčňujúci prípravok slúžiaci k ochrane pier pred nepříznivými poveternostnými vplyvmi. Aktívnou zložkou sú placentárny extrakt a lanolín, ktoré pery regenerujú a zvláčňujú.
Astrid Pomáda ružová balzam na pery, 3g
Astrid
Astrid Pomáda ružová balzam na pery, 3g
Kód: 1700847
Kód dod.: 823505
EAN: 85958791
97%
1.30 EUR
433.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery s vitamínom E, ružová.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.