sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Blistex®
Blistex Ultra SPF 50+ balzam na pery 4,25 g
Kód: 1804021
Kód dod.: BL642958
EAN: 8594044642958
100%
4.13 EUR
1 032.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám na rty Blistex Ultra OF 50+ nabízí vysokou ochranu před škodlivým UV zářením díky vysokému faktoru SPF 50+.
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Labello®
Labello Pearly Shine, balzam na pery s výťažkami z perál a hodvábu, 4,8 g
Kód: 14583
Kód dod.: 823525
EAN: 9005800362892
100%
4.13 EUR
826EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalé pery, ktoré budú zvádzať k bozku. Vyskúšajte jemné zloženie s obsahom vzácnych výťažkov z perál a hodvábu. Výsledkom budú hodvábne jemné a hebké pery bez podráždenia.
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Essence
Essence Lip Swirl peeling na pery 8 g
Kód: 2502349
Kód dod.: ES542809
EAN: 4059729542809
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám jemnú starostlivosť a svieži vzhľad s peelingom na pery Essence LIP Swirl. Jeh
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster Lip Balm vyživujúci balzam na pery 02 Pink Glitter 3 g
Kód: 2209057
Kód dod.: 1850.2
EAN: 4052136210071
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery v farbe rosé s vynikajúcou krémovou textúrou dodá perám prirodzenú farbu a zároveň vy
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Labello®
Labello Sun Protect + Hydro Care sada balzamov na pery, 2× 4,8 g
Kód: 2301945
Kód dod.: 85272
EAN: 4005900532459
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada dvoch starostlivých balzamov pre jemné a chránené pery počas vašej dovolenky.
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Essence
Essence starostlivosť na pery Super Peptide 07 Sugardorable!, 10 ml
Kód: 2601847
Kód dod.: ES593634
EAN: 4059729593634
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojim perám jemný nádych farby a intenzívnu starostlivosť s odtieňom 07 Sugardorable! z rad
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej ponúka 48hodinovú ochranu s aktívnou technológiou Motionsens, vďaka ktorej sa budete celý deň cítiť čisto a sviežo.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Astrid
Astrid Ochrana a regenerácia regeneračná tyčinka na pery, 4,8 g
Kód: 1700574
Kód dod.: 823512
EAN: 8592297002444
90%
1.96 EUR
392EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určená na každodennú starostlivosť o pery, ich regeneráciu a ochranu. S obsahom vitamínu E.
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Astrid
Astrid Maxi ochranný lůj na rty, 19 g
Kód: 1703094
Kód dod.: 823502
EAN: 85959491
100%
3.04 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obohatený o vitamín E, kakaové maslo a lanolín, ktoré podporujú prirodzený regeneračný proces rozpraskanej pokožky a pier.
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Cherry Shine čerešňový balzam na pery, 4,8 g
Kód: 14589
Kód dod.: 823524
EAN: 9005800362946
 
3.26 EUR
652EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte jednoducho neodolateľne zdravé a príťažlivé pery! Účinné zloženie nielenže zanechá pokožku pier sametovo hebkú a vláčnu, ale zároveň jej dodá lesk a jemné zafarbenie.
Labello Glowy Lips balzam na pery OF30, 10 ml
Labello®
Labello Glowy Lips balzam na pery OF30, 10 ml
Kód: 2508152
Kód dod.: 823631
EAN: 9005800391700
 
7.39 EUR
739EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Labello Glowy Lips je tónovací balzam na pery, ktorý spája jemnú starostlivosť, farebný nádych a žiarivý lesk.
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Essence
Essence Juicy Bomb balzám na rty 02 So Berry Cute 2,5 g
Kód: 2405667
 
EAN: 4059729490490
 
2.95 EUR
2.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám Juicy Bomb Glossy Butter od essence rozžiari vaše pery. Šikmý balzám zanecháva na perách nády
Artdeco Color Booster balzam na pery 4P1 Rosé 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzam na pery 4P1 Rosé 3 g
Kód: 2500544
Kód dod.: 1850.4P1
EAN: 4052136276206
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Color Booster balzam na pery od Artdeco je ideálnym riešením pre každodennú starostli
Artdeco Color Booster balzam na pery P3 Boosting Pink 3 g
Artdeco
Artdeco Color Booster balzam na pery P3 Boosting Pink 3 g
Kód: 2500546
Kód dod.: 1850P3
EAN: 4052136276183
 
16.62 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery Color Booster balzam na pery od Artdeco je ideálnym riešením pre každodennú starostli
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoko lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte lesk na pery, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj chráni? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF 25 v
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
5.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektným riešením pre rýchle a efektívne odstránenie zvieracích chlupov. Vďaka jedinečnému elektrostatickému účinku mäkkých štetín zachytí kartáč ľahko aj tie najmenšie chlpy a prach, aniž by poškodil povrch.
Helle S.O.S. balzam na pery, 3,7 g
Helle®
Helle S.O.S. balzam na pery, 3,7 g
Kód: 2108795
Kód dod.: H201112
EAN: 8594006004077
 
1.22 EUR
305EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný balzam na pery s kakaovým maslom na popraskané pery aj na prevenciu.
AKCE
Labello Watermelon Shine tónovací balzám na pery, 4,8 g
Labello®
Labello Watermelon Shine tónovací balzám na pery, 4,8 g
Kód: 2401256
Kód dod.: 823534
EAN: 9005800363035
 
2.61 EUR
522EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milujete vôňu melónov a leto si bez nich ani nedokážete predstaviť? Potom budete milovať aj tónovací balzám Labello! Jeho farebné pigmenty požičajú vašim perám jemné zafarbenie a oslnivý lesk.
Labello Hyaluron Rosé hydratačný balzam na pery, 5,2 g
Labello®
Labello Hyaluron Rosé hydratačný balzam na pery, 5,2 g
Kód: 2404693
Kód dod.: 88071
EAN: 9005800365190
 
4.99 EUR
5 EUR
998EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery s kyselinou hyalurónovou pre dokonale hydratované pery.
Astrid Pomáda ružová balzam na pery, 3g
Astrid
Astrid Pomáda ružová balzam na pery, 3g
Kód: 1700847
Kód dod.: 823505
EAN: 85958791
97%
1.30 EUR
433.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na pery s vitamínom E, ružová.
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Detecha® Regina®
Regina Placenta jelení lůj s placentou 3,1 g
Kód: 14659
Kód dod.: 823552
EAN: 8595002305618
80%
1.60 EUR
320EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný a pokožku zvláčňujúci prípravok slúžiaci k ochrane pier pred nepříznivými poveternostnými vplyvmi. Aktívnou zložkou sú placentárny extrakt a lanolín, ktoré pery regenerujú a zvláčňujú.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.