sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 10 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 10 kg
Kód: 2504205
Kód dod.: 300143
EAN: 8595100133281
 
29.79 EUR
2.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suché a mierne vlhké podklady.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
45.66 EUR
15.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
1.30 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky sú ideálne na každodenné použitie doma aj na cestách.
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
7.17 EUR
28.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chráni vlasy pred teplom až do 230 °C, zabezpečuje dlhodobú ochranu proti krepateniu a dodáva prirodzený lesk bez zlepenia.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
3.04 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
HET sadra biela, 1 kg
Het
HET sadra biela, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
21.53 EUR
0.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.87 EUR
0.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
3.13 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
AKCE
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
75.88 EUR
4.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vonkajšie nátery vápenatých, vápenno-cementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým spojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
54.32 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, zdiva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
32.40 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky apod.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
17.18 EUR
3.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suchých a mierne vlhkých podkladoch.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálny náter určený na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
11.09 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
16.31 EUR
1.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie. Podkladový materiál omietky, murivo, betónové panely, betón.
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je ľahký uhladzujúci stylingový sprej určený pre suché, neposlušné a krepaté vlasy.
AKCE
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
2.78 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka, plne naplnená, v hliníkovom kalíšku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.