sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
7.17 EUR
28.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chráni vlasy pred teplom až do 230 °C, zabezpečuje dlhodobú ochranu proti krepateniu a dodáva prirodzený lesk bez zlepenia.
Bispol čajové svíčky vonné jablko & škorica 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné jablko & škorica 30 ks
Kód: 2502058
Kód dod.: 962531
EAN: 5906927030661
 
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky svetlo hnedé, oranžové a hnedo oranžové s vôňou jablka a škorice v hliníkovom kalíšku. Čas horenia 3 až 4 h.
AKCE
Eternal na strechy, 309 hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 309 hnedá, 10 kg
Kód: 2503672
Kód dod.: 340291
EAN: 8590892116436
 
78.14 EUR
7.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružná náterová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
REMAL
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
Kód: 2504527
Kód dod.: 370602
EAN: 8591235061376
 
24.58 EUR
2.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na lajnovanie je určená pre značenie čiar na vonkajších ihriskách a športových plochách. Pre značenie čiar na športových plochách v exteriéroch.
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kód: 2502798
Kód dod.: 400457
EAN: 8594024750444
 
34.75 EUR
0.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre šťukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
AKCE
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503529
Kód dod.: 416136
EAN: 8591235031492
 
58.18 EUR
2.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503525
Kód dod.: 416116
EAN: 8591235031454
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
20.65 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvale elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503530
Kód dod.: 416140
EAN: 8591235031515
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Texturizačný sprej s aloe vera a niacinamidom dodáva vlasom prirodzený objem, textúru a podporuje ich prirodzené vlny.
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503526
Kód dod.: 416120
EAN: 8591235031584
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 1,5 mm.
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
BARLET
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
Kód: 2504990
Kód dod.: 430068
EAN: 8591235081220
 
62.53 EUR
62.54 EUR
3.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa probarvený do odtieňa omietky ako základný náter pod dekoratívne a mozaikové omietky pre zabránenie farebných defektov podkladu pri hladení alebo ryhovaní.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Uniflex sadra biela, modelárska, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
13 EUR
0.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra šedá, stavebná, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sadra šedá, stavebná, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
13.83 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
-1%Zľava
Spokar miska na sadru kónická
Spokar®
Spokar miska na sadru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
1.25 EUR
1.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Miska na sadru plastová, kónická. Príslušenstvo pre remeselníkov a domácich majstrov. Miska vhodná na rozmíchavanie sadry apod.
HET sadra biela, 40 kg
Het
HET sadra biela, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
28.49 EUR
0.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok pre vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
HET sadra biela, 1 kg
Het
HET sadra biela, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
21.53 EUR
0.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
3.04 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fungicídne a insekticídne napúšťadlo na drevo. K preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím drevozbarvujúcimi i drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.