sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
Kód dod.: 303348
EAN: 8711347000074
 
9.20 EUR
18.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tixotropné vlastnosti znamenajú, že sprej je možné aplikovať v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stekanie. Pre použitie na karosérie, v dielňach, na autobusových konštrukciách, v domácnosti.
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinková farba v spreji, šedá, 400 ml
Kód: 2503628
Kód dod.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
11.49 EUR
28.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zinkový sprej auto k racing je vysoko účinný, metalický, antikorózny základný a vrchný náter na báze zinku.
Uniflex sadra biela plastická, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela plastická, 1 kg
Kód: 2500067
Kód dod.: 440549
EAN: 8591235056532
 
2.56 EUR
2.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty. Podklad musí byť pevný, nosný, súdržný, bez prachu a mastnoty.
Uniflex sadra šedá, stavebná, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra šedá, stavebná, 1 kg
Kód: 2500068
Kód dod.: 440707
EAN: 8591235056464
 
1 EUR
1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra šedá, stavebná, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra šedá, stavebná, 3 kg
Kód: 2501766
Kód dod.: 440713
EAN: 8591235056495
 
2.85 EUR
0.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Knauf stierková hmota viazaná sadrou, 5 kg
Knauf
Knauf stierková hmota viazaná sadrou, 5 kg
Kód: 2502841
Kód dod.: 440742
EAN: 4006379015603
 
11.06 EUR
2.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná stierková hmota viazaná sadrou, ktorá je obzvlášť vhodná na vyrovnanie nerovností, upevnenie, modelovanie, formovanie a na vyplnenie trhlín v interiéroch.
Het sádra šedá, 1 kg
Het
Het sádra šedá, 1 kg
Kód: 2503177
Kód dod.: 440709
EAN: 8594002538101
 
1.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostredok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Sedlecký Kaolin jemne mletý 25 kg
Sedlecký Kaolín
Sedlecký Kaolin jemne mletý 25 kg
Kód: 2502842
Kód dod.: 440950
EAN: 8594024752011
 
14.70 EUR
0.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Využitie kaolinu Sedlec Ia bolo vo výrobe porcelánu a rada výrobcov ho dodnes používa ako hlavnú plastickú složku hmoty pre plastické vytváranie, liatie alebo izostatické lisovanie stolného riadu.
Uniflex sadra biela, modelárska, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
12.96 EUR
12.97 EUR
0.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sadra biela, 40 kg
Het
HET sadra biela, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
28.41 EUR
0.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok pre vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
Spokar miska na sadru kónická
Spokar®
Spokar miska na sadru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
1.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Miska na sadru plastová, kónická. Príslušenstvo pre remeselníkov a domácich majstrov. Miska vhodná na rozmíchavanie sadry apod.
Uniflex sadra šedá, stavebná, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sadra šedá, stavebná, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
13.79 EUR
0.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žiaruvzdorná farba 650 °C, strieborná, 400 ml
Kód: 2503583
Kód dod.: 103299
EAN: 4015962156135
 
12.10 EUR
30.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiaruvzdorná farba do 650 °C, pre opravy vykurovacích telies, výfukov, kachlí, komínov, výfukových potrubí, oblasť motora, grily atď...
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
11.80 EUR
16.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fungicídne a insekticídne napúšťadlo na drevo. K preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím drevozbarvujúcimi i drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 530 Mäta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 530 Mäta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
17.13 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
72.30 EUR
4.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břizolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, muriva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
34.30 EUR
34.31 EUR
4.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
5.72 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmot, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
19.47 EUR
4.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápencementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
AKCE
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
75.68 EUR
4.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vonkajšie nátery vápenatých, vápenno-cementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým spojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
54.17 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, zdiva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
32.31 EUR
4.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky apod.
Het sadra biela plastická, 1 kg
Het
Het sadra biela plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sadra s dlhou dobou spracovateľnosti na vyrovnávanie drobných nerovností minerálnych podkladov (omietok, muriva, panelov, atď.).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.