sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Kód: 2508825
Kód dod.: 835237
EAN: 9000101752649
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte každodennú sviežosť a jemnú starostlivosť s Fa Glowing Gardenia deodorantom. Jeho ľahká a príjemná formula chráni pred nežiaducim zápachom, zanecháva pokožku suchú a provonanú sladkou, kvetinovou vôňou gardénie.
AKCE
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
3.70 EUR
24.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji pre spoľahlivú 72h ochranu proti poteniu a starostlivosť o pokožku podpazušia.
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pre svieži a suchý pocit po celý deň. Vďaka inovatívnej technológii Microtalco absorbuje nadmernú vlhkosť a zanecháva pokožku suchú, chránenú a sviežo voňajúcu až 48 hodín.
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Kód: 2508791
Kód dod.: 837075
EAN: 9005800389974
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend je špeciálny antiperspirant v sprayi navrhnutý pre posilnenú ochranu podpazušia. Až 96 hodín ochrany proti poteniu a zápachu.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505059
Kód dod.: 835200
EAN: 9005800282688
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou vás ochráni až na 48 hodín. Jeho ľahké zloženie s unikátnou patentovanou technológiou nezanecháva biele stopy na tmavom oblečení ani žlté škvrny na svetlých odevoch.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky antiperspirant v spreji so zložením bez alkoholu, ktorý zabezpečí dlhodobú, účinnú, ale na oblečení neviditeľnú ochranu.
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Kód: 2505174
Kód dod.: 835502
EAN: 8002410043006
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvýšená účinnosť v chvíľach intenzívneho života.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte 48-hodinovú deo ochranu so zložením obsahujúcim feromóny, vďaka ktorým sa budete cítiť príťažlivo! Svieža pánska vôňa. Bez hliníka.
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Kód: 77396
Kód dod.: 837026
EAN: 8712561316965
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka sviežosti, ktorú ti dodá antiperspirant Rexona Invisible Aqua.
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Kód: 77395
Kód dod.: 835018
EAN: 8712561319409
85%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a čiernom oblečení. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Svieža a ľahká vôňa.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si skutočne dlhodobý pocit sviežosti bez telesného zápachu a obklopte sa kvetinovou vôňou po celý deň. Vsadte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Kód: 1905596
Kód dod.: 837090
EAN: 9005800315386
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nebojte sa prísť tak blízko, ako to len pôjde… Mužná príťažlivá vôňa vás dostane k cieľu. 48 h bez potu a zápachu zabezpečí - NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso.
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Kód: 56050
Kód dod.: 835015
EAN: 8717644585337
97%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant pre každodennú ochranu. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Kvetinová vôňa. 48-hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Dermatologicky testovaný, bez alkoholu
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Kód: 62459
Kód dod.: 837106
EAN: 4005808729951
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte neviditeľnú ochranu proti poteniu? Sáhnite po antiperspirante, ktorý nezanecháva absolútne žiadne škvrny - NIVEA MEN Sprej antiperspirant pre mužov Invisible for Black & White.
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Kód: 63898
Kód dod.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámska ochrana v spreji s čistou sviežou vôňou a technológiou Motionsense™.
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305692
Kód dod.: 835096
EAN: 8720181291722
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exotická vôňa marakuje a manga so sviežim akordom citrónovej trávy v novom antiperspirante Marakuja&Citrónová tráva z rady Dove Go Fresh. Základ tejto vône tvoria santalové drevo a kokos.
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305676
Kód dod.: 835097
EAN: 8720181291418
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Vyskúšajte netradičnú vôňu tropického ovocia Acai v spojení s vôňou leknínov.
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Kód: 2305696
Kód dod.: 835093
EAN: 8720181291715
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2402877
Kód dod.: 835053
EAN: 8720181443572
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care antiperspirant sprej pomáha chrániť proti poteniu a zanecháva sviežu vôňu.
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Henkel Fa
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Kód: 2406911
Kód dod.: 835193
EAN: 9000101709766
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pošlite svoje zmysly na úžasnú cestu a vychutnajte si očarujúcu vôňu čiernej orchidey deodorantu Fa Glamorous Moments. Nezanecháva škvrny a chráni pred zápachom až 48 hodín.
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501012
Kód dod.: 834913
EAN: 8720181566875
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fruity Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
AKCE
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie s ošetrujúcimi ingredienciami originálneho krému NIVEA poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu až po 48 hodín a zároveň mimoriadne sa stará o jemnú pokožku podpazušia.
AKCE
Nivea Sprej antiperspirant Pearl & Beauty 200ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Pearl & Beauty 200ml
Kód: 2508153
Kód dod.: 837070
EAN: 9005800384658
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Pearl & Beauty – krása, sviežosť a starostlivosť v každom okamihu!
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.