sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Green Pharmacy Balzám na rty Brusnica 3,6g
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Balzám na rty Brusnica 3,6g
Kód: 2602351
Kód dod.: 824001
EAN: 8588006036985
 
1.30 EUR
325EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Brusnica je vyživujúci balzám na pery s brusnicovými extraktmi, jojobovým olejom a SPF 10, ktorý pomáha udržať pery hebké, hydratované a chránené po celý deň.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Bel premium čistia a navyše pečujú o vaše zvukovody vďaka pridaným zložkám – výtažku z aloe vera a Provitamínu B5. A nově neobsahujú žiadne plasty.
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 07 Classy Glassy 4 ml
Kód: 2500405
 
EAN: 4059729518729
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoce lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť na pery 02 Pinkified! 10 ml
Kód: 2500411
 
EAN: 4059729518620
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieni 02 Pinkifield! od essence. Les
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 04 Coralized 10 ml
Kód: 2500413
 
EAN: 4059729518668
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieňi 04 Coralized od essence. Lesk
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Essence
Essence Super Peptide lesk na rty 01 Peptacular 10 ml
Kód: 2405742
 
EAN: 4059729490667
 
3.35 EUR
335EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na rty The Super Peptide od essence dodá vašim rtom vlhkosť počas okamihu. Zaujme svojou mliečn
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 03 Toffeetastic 10 ml
Essence
Essence Super Peptide starostlivosť o pery 03 Toffeetastic 10 ml
Kód: 2500412
 
EAN: 4059729518644
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte skvele hydratované pery s leskom The Super Peptide v odtieni 04 Coralized od essence. Lesk
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 08 Mocha Glow 4 ml
Kód: 2500406
 
EAN: 4059729518736
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoko lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss LSF 25 olej na rty 104 Pink Squeeze Please 4 ml
Kód: 2501194
 
EAN: 4059729548351
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte lesk na pery, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj chráni? Essence Hydra Kiss Lip Oil SPF 25 v
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÚCI 10 G 1714
Vaseline®
BALZÁM NA RTY VASELINE ROSY TONUJÚCI 10 G 1714
Kód: 2600534
Kód dod.: 823621
EAN: 8720181061714
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Double Effect antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect antiperspirant, 150 ml
Kód: 52287
Kód dod.: 835157
EAN: 4005808735495
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si hebké a hladké podpazušie v kombinácii s až 48 hodinovou ochranou proti poteniu. Sáhnite po účinnom riešení s nežnou vôňou - NIVEA Sprej antiperspirant Double Effect.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 06 Cranberry Is Back 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 06 Cranberry Is Back 4 ml
Kód: 2500404
 
EAN: 4059729518712
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoce lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatoč s baktériami – Rexona Active Protection ťa udrží svieže, keď na tom najviac záleží.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 240301
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 240303
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Kód: 44522
Kód dod.: 835150
EAN: 4005808734528
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Príťažlivá vôňa a hodvábne podpazušie? Vychutnajte si dotyk perál, ktorý pokožke zabezpečí zmyselnú hodvábnosť. Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant Pearl & Beauty.
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Kód: 2209091
Kód dod.: 65118214
EAN: 3390150583261
 
56.49 EUR
1 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce gélové sérum zložené z 97 % z prírodných ingrediencií vyplňuje vrásky a ponúka okamžitý
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Kód: 2501362
Kód dod.: 834923
EAN: 59004769
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná vôňa, silná ochrana – Rexona Invisible Aqua ťa podrží, kedykoľvek to potrebuješ.
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce perlové sérum pomáha redukovať vrásky, obnoviť stratený objem a zjednotiť tón pleti. Vďaka inovatívnej perlové technológii sa účinné zložky aktivujú až pri aplikácii.
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Kód: 77396
Kód dod.: 837026
EAN: 8712561316965
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka sviežosti, ktorú ti dodá antiperspirant Rexona Invisible Aqua.
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Kód: 77395
Kód dod.: 835018
EAN: 8712561319409
85%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a čiernom oblečení. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Svieža a ľahká vôňa.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si skutočne dlhodobý pocit sviežosti bez telesného zápachu a obklopte sa kvetinovou vôňou po celý deň. Vsadte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.