sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Kód: 44522
Kód dod.: 835150
EAN: 4005808734528
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Príťažlivá vôňa a hodvábne podpazušie? Vychutnajte si dotyk perál, ktorý pokožke zabezpečí zmyselnú hodvábnosť. Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant Pearl & Beauty.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zatoč s baktériami – Rexona Active Protection ťa udrží svieže, keď na tom najviac záleží.
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Booster Repulpant hydratačné gélové sérum proti vráskam Ultrakoncentrovaný gél-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Kód: 2209091
Kód dod.: 65118214
EAN: 3390150583261
 
56.49 EUR
1 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce gélové sérum zložené z 97 % z prírodných ingrediencií vyplňuje vrásky a ponúka okamžitý
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Aqua tuhý antiperspirant 50 ml
Kód: 2501362
Kód dod.: 834923
EAN: 59004769
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná vôňa, silná ochrana – Rexona Invisible Aqua ťa podrží, kedykoľvek to potrebuješ.
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 06 Cranberry Is Back 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss hydratačný olej na pery 06 Cranberry Is Back 4 ml
Kód: 2500404
 
EAN: 4059729518712
 
3.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Olej na pery Hydra Kiss od essence vytvára vysoce lesklý a nelepivý povrch. Kyselina hyalurónová, jo
Lacalut zubná pasta Aktiv 75 ml + balzam na pery 4,8 g
Lacalut
Lacalut zubná pasta Aktiv 75 ml + balzam na pery 4,8 g
Kód: 2509107
Kód dod.: 885293
EAN: 4016364731814
 
4.34 EUR
57.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Lacalut Aktiv + balzam v jednom balení.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 835494
EAN: 80512134
88%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S nezameniteľnou vôňou Borotalco. Unisex deodorant. Spoľahlivý DEO účinok po dobu 48 hodín. 0% alkoholu. Dermatologicky testované.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 835519
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
AKCE
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 800 g
Kód: 2503270
Kód dod.: 370107
EAN: 8591235019926
 
2.78 EUR
3.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omítok, drevotriesky a pod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Kód: 77396
Kód dod.: 837026
EAN: 8712561316965
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka sviežosti, ktorú ti dodá antiperspirant Rexona Invisible Aqua.
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Kód: 77395
Kód dod.: 835018
EAN: 8712561319409
85%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a čiernom oblečení. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Svieža a ľahká vôňa.
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower deodorant bez hliníku, 150 ml
Kód: 85940
Kód dod.: 835195
EAN: 9005800250342
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si skutočne dlhodobý pocit sviežosti bez telesného zápachu a obklopte sa kvetinovou vôňou po celý deň. Vsadte na - NIVEA Sprej deodorant Fresh Flower.
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Kód: 1905596
Kód dod.: 837090
EAN: 9005800315386
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nebojte sa prísť tak blízko, ako to len pôjde… Mužná príťažlivá vôňa vás dostane k cieľu. 48 h bez potu a zápachu zabezpečí - NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso.
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Kód: 56050
Kód dod.: 835015
EAN: 8717644585337
97%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant pre každodennú ochranu. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Kvetinová vôňa. 48-hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Dermatologicky testovaný, bez alkoholu
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Kód: 62459
Kód dod.: 837106
EAN: 4005808729951
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte neviditeľnú ochranu proti poteniu? Sáhnite po antiperspirante, ktorý nezanecháva absolútne žiadne škvrny - NIVEA MEN Sprej antiperspirant pre mužov Invisible for Black & White.
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Kód: 63898
Kód dod.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámska ochrana v spreji s čistou sviežou vôňou a technológiou Motionsense™.
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305692
Kód dod.: 835096
EAN: 8720181291722
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exotická vôňa marakuje a manga so sviežim akordom citrónovej trávy v novom antiperspirante Marakuja&Citrónová tráva z rady Dove Go Fresh. Základ tejto vône tvoria santalové drevo a kokos.
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305676
Kód dod.: 835097
EAN: 8720181291418
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Vyskúšajte netradičnú vôňu tropického ovocia Acai v spojení s vôňou leknínov.
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Kód: 2305696
Kód dod.: 835093
EAN: 8720181291715
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2402877
Kód dod.: 835053
EAN: 8720181443572
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care antiperspirant sprej pomáha chrániť proti poteniu a zanecháva sviežu vôňu.
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501012
Kód dod.: 834913
EAN: 8720181566875
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fruity Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Henkel Fa
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Kód: 2406911
Kód dod.: 835193
EAN: 9000101709766
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pošlite svoje zmysly na úžasnú cestu a vychutnajte si očarujúcu vôňu čiernej orchidey deodorantu Fa Glamorous Moments. Nezanecháva škvrny a chráni pred zápachom až 48 hodín.
AKCE
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie s ošetrujúcimi ingredienciami originálneho krému NIVEA poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu až po 48 hodín a zároveň mimoriadne sa stará o jemnú pokožku podpazušia.
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne sa stará o pokožku podpazušia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.