sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.35 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.04 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
31.97 EUR
7.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Asfaltový antikorózny a antiabrazívny náter na ochranu spodných častí karosérií automobilov. Vynikajúca odolnosť voči korozívnym a abrazívnym účinkom posypových materiálov.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 5 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 5 kg
Kód: 2508343
Kód dod.: 371992
EAN: 8591235098846
 
18.04 EUR
18.05 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálna náterová hmota určená k dočasnému zatieneniu skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
DENAS aditívum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Denas
DENAS aditívum na sklo, obklady, umakart, smalt, 500 g
Kód: 2506477
Kód dod.: 359150
EAN: 8592474096068
 
37.61 EUR
37.62 EUR
75.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zvýšenie priľnavosti farby DENAS UNIVERZÁL na rôzne hladké, nesavé, nepochozí, inertné materiály ako je sklo, keramika, porcelán apod. pre aplikáciu v interiéri aj exteriéri.
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 8 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná štuková omietka, 8 kg
Kód: 2502796
Kód dod.: 400454
EAN: 8594024750420
 
8.47 EUR
8.48 EUR
1.06EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre štukové omietky na základnú (jadrovú) omietku zdiva a stropov.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Druchema
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Kód: 2503567
Kód dod.: 301205
EAN: 8595002319288
 
40.66 EUR
10.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
AKCE
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
2.78 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka, plne naplnená, v hliníkovom kalíšku.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 3,8 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 3,8 kg
Kód: 2503109
Kód dod.: 303402
EAN: 8595050313184
 
45.18 EUR
11.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie, ktoré už boli ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetrácie) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
7.87 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
184.77 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
hydroizolačná stierková hmota na ochranu, opravy a sanáciu plochých striech z asfaltových pásov a strešnej izolačnej PUR peny.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
15.92 EUR
5.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery zvislých betonových konštrukcií a pod.
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné pomaranč 30 ks
Kód: 2502059
Kód dod.: 962532
EAN: 5906927030708
100%
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky béžové, oranžové a tmavooranžové s vôňou pomaranča v hliníkovom kalíšku. Doba horenia 3 až 4 h.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
91.28 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
AKCE
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, strieborná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
4.34 EUR
54.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátery krbov, komínov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, slnečných kolektorov.
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Paramo
Paramo Reflexol asfaltohliníkový reflexný náter, 12 kg
Kód: 2502729
Kód dod.: 303404
EAN: 8595050312880
 
120.42 EUR
10.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné nátery asfaltových aj plechových striech a pre vonkajšie oceľové konštrukcie už ošetrené asfaltovými nátermi (aspoň penetráciou) - nádrže, plechové strechy, drôtené ploty.
AKCE
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop maliarska izolačná farba na škvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
12.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na základné nátery, ktorými sa dá zabrániť prenikaniu nikotínových škvrn v silne zakouřených miestnostiach do novej maľby. Ďalej sa týmto náterom dajú izolovať škvrny po starých valčekových maľbách, škvrny po zatekání, rzi, mastnote atď...
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, 307 červenohnedá, 10 kg
Kód: 2503669
Kód dod.: 340290
EAN: 8590892116429
 
86.92 EUR
86.93 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvale pružná nátierová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
11.53 EUR
12.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvalo elastický, pri vyšších teplotách mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
AKCE
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
17.36 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzálny, biely, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
16.31 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter pre vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
AKCE
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
46.10 EUR
1.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, výborná paropriepustnosť, vhodná k náterom omietok sanač
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.