sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kód: 2502798
Kód dod.: 400457
EAN: 8594024750444
 
34.75 EUR
0.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre šťukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
AKCE
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503529
Kód dod.: 416136
EAN: 8591235031492
 
58.18 EUR
2.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503525
Kód dod.: 416116
EAN: 8591235031454
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
20.65 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvale elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503530
Kód dod.: 416140
EAN: 8591235031515
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Texturizačný sprej s aloe vera a niacinamidom dodáva vlasom prirodzený objem, textúru a podporuje ich prirodzené vlny.
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503526
Kód dod.: 416120
EAN: 8591235031584
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 1,5 mm.
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
BARLET
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
Kód: 2504990
Kód dod.: 430068
EAN: 8591235081220
 
62.53 EUR
62.54 EUR
3.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa probarvený do odtieňa omietky ako základný náter pod dekoratívne a mozaikové omietky pre zabránenie farebných defektov podkladu pri hladení alebo ryhovaní.
Bispol čajové svíčky vonné jablko & škorica 30 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky vonné jablko & škorica 30 ks
Kód: 2502058
Kód dod.: 962531
EAN: 5906927030661
 
3.91 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové sviečky svetlo hnedé, oranžové a hnedo oranžové s vôňou jablka a škorice v hliníkovom kalíšku. Čas horenia 3 až 4 h.
Bispol čajové vonné svíčky škorica, 30 ks
Bispol®
Bispol čajové vonné svíčky škorica, 30 ks
Kód: 2504715
Kód dod.: 962491
EAN: 5906927030654
 
3.47 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čajové vonné svíčky Bispol s vôňou škorice navodia príjemnú a hrejivú atmosféru v každom interiéri.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 10 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 10 kg
Kód: 2504205
Kód dod.: 300143
EAN: 8595100133281
 
29.79 EUR
2.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suché a mierne vlhké podklady.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
45.66 EUR
15.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
1.30 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky sú ideálne na každodenné použitie doma aj na cestách.
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
7.17 EUR
28.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chráni vlasy pred teplom až do 230 °C, zabezpečuje dlhodobú ochranu proti krepateniu a dodáva prirodzený lesk bez zlepenia.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Het sadra biela plastická, 1 kg
Het
Het sadra biela plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sadra s dlhou dobou spracovateľnosti na vyrovnávanie drobných nerovností minerálnych podkladov (omietok, muriva, panelov, atď.).
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvorí nežltnúce, elastické, lesklé nátery veľmi dobre odolávajúce teplote do 100 °C. Pre vrchné nátery vykurovacích telies horúcej vody.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
195.69 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastových látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.