sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kód: 2502798
Kód dod.: 400457
EAN: 8594024750444
 
34.75 EUR
0.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre šťukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
AKCE
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503529
Kód dod.: 416136
EAN: 8591235031492
 
58.18 EUR
2.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503525
Kód dod.: 416116
EAN: 8591235031454
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
20.65 EUR
10.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvale elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503530
Kód dod.: 416140
EAN: 8591235031515
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
4.78 EUR
23.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Texturizačný sprej s aloe vera a niacinamidom dodáva vlasom prirodzený objem, textúru a podporuje ich prirodzené vlny.
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503526
Kód dod.: 416120
EAN: 8591235031584
 
66.59 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 1,5 mm.
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
BARLET
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
Kód: 2504990
Kód dod.: 430068
EAN: 8591235081220
 
62.53 EUR
62.54 EUR
3.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa probarvený do odtieňa omietky ako základný náter pod dekoratívne a mozaikové omietky pre zabránenie farebných defektov podkladu pri hladení alebo ryhovaní.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fungicídne a insekticídne napúšťadlo na drevo. K preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím drevozbarvujúcimi i drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.87 EUR
0.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
3.13 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvorí nežltnúce, elastické, lesklé nátery veľmi dobre odolávajúce teplote do 100 °C. Pre vrchné nátery vykurovacích telies horúcej vody.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
195.69 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastových látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.66 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
15.18 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre vonkajšie tenkovrstvé omietky na menej exponovanom povrchu so základnou jadrovou omietkou alebo na betónových paneloch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.