sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
5.69 EUR
5.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.87 EUR
0.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
3.13 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fungicídne a insekticídne napúšťadlo na drevo. K preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím drevozbarvujúcimi i drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, biely, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
13.70 EUR
19.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvorí nežltnúce, elastické, lesklé nátery veľmi dobre odolávajúce teplote do 100 °C. Pre vrchné nátery vykurovacích telies horúcej vody.
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková farba na strechu, 16 kg
Kód: 2503319
Kód dod.: 301120
EAN: 8585000101527
 
195.69 EUR
12.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitúmenov a plechu, na nátery muriva, betónu, dreva a niektorých plastových látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
7.17 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi kvalitné čajové sviečky s vyšším kalíškom a tým aj predĺženou dobou horenia. Výhodný pomer cena / doba horenia.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.66 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
15.18 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre vonkajšie tenkovrstvé omietky na menej exponovanom povrchu so základnou jadrovou omietkou alebo na betónových paneloch.
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekoratívna farba s efektom mesačného svitu, strieborná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
43.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moonlight je dekoratívna interiérová vrchná farba, ktorá sa po osvetlení mení tisícom lesklých čiastočiek v odtieňoch zlata (zlatý základ) alebo striebra (strieborný základ).
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikónová pastovitá omietka ryhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
93.09 EUR
3.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Velvet
Velvet Winter 3-vrstvové papierové vreckovky krabička, 56 ks 901.
Kód: 2600361
Kód dod.: 910109
EAN: 5901478004901.
 
1.08 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
75.88 EUR
4.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vonkajšie nátery vápenatých, vápenno-cementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým spojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
54.32 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, zdiva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
32.40 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky apod.
AKCE
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
2.78 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka, plne naplnená, v hliníkovom kalíšku.
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
31.97 EUR
7.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Asfaltový antikorózny a antiabrazívny náter na ochranu spodných častí karosérií automobilov. Vynikajúca odolnosť voči korozívnym a abrazívnym účinkom posypových materiálov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.