sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
HET sadra biela, 40 kg
Het
HET sadra biela, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
28.49 EUR
0.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok pre vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
Het sadra biela plastická, 1 kg
Het
Het sadra biela plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sadra s dlhou dobou spracovateľnosti na vyrovnávanie drobných nerovností minerálnych podkladov (omietok, muriva, panelov, atď.).
-1%Zľava
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vatové tyčinky Bella Happy, sú vyrobené zo 100% prírodnej nefarbené bavlny, sú šetrné k detskej pokožke a poskytujú jej šetrnú starostlivosť.
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napúšťadlo V1314 prevencia proti hubám a hmyzu bezfarebný, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
11.83 EUR
16.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fungicídne a insekticídne napúšťadlo na drevo. K preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva a materiálov na jeho báze pred napadnutím drevozbarvujúcimi i drevokaznými hubami a drevokazným hmyzom.
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
0.85 EUR
0.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práce v interiéri. Sadrové pojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sadra biela, modelárska, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
2.87 EUR
0.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálny materiál na vyplnenie dier a nerovností podkladu, práca v interiéri. Sadrové spojivo – síran vápenatý. Sadra pre stavebníctvo, štukatérske výrobky, sadrové spárovacie hmoty.
HET sádra biela, 3 kg
HET sádra biela, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
3.12 EUR
3.13 EUR
1.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na vyplnenie dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
6.52 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje pohlcovač pachu, ktorý spoľahlivo odstráni z prádla všetok zápach. A tak aj keď práve zabudnete prepotené oblečenie týždeň vybrať z tašky, Jelen na šport a pot si s tým poradí.
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodoodolné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
45.45 EUR
9.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Super 3 vodoodolné disperzné lepidlo na drevo.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
11.70 EUR
15.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a priehľadné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
6.17 EUR
6.18 EUR
24.68EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Express je rýchloschnúce disperzné lepidlo pre pevné a transparentné spoje dreva a príbuzných materiálov, vhodné aj pre náročnejšie konštrukčné lepenie.
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Parex
Parex stěrka na okna Wiper, 24 cm
Kód: 2602198
Kód dod.: 585223
EAN: 8699971798188
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex stěrka na okna Wiper pomáha ľahko odstrániť vodu a nečistoty zo sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
AKCE
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
75.88 EUR
4.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vonkajšie nátery vápenatých, vápenno-cementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým spojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
54.32 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, zdiva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
32.40 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky apod.
-1%Zľava
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 200 ks
Kód: 1910427
Kód dod.: 904035
EAN: 8590786229433
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobené z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrovanie vašich uší.
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
AbellA®
AbellA Premium ECO vatové tyčinky sáček, 100 ks
Kód: 1910426
Kód dod.: 904034
EAN: 8590786229426
95%
0.48 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné ECO vatové tyčinky zo 100 % bavlny a tyčinky z papiera vyrobeného z cukrovej trstiny. Pre každodennú hygienu a ošetrenie vašich uší.
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žiaruvzdorná farba 700 °C, 0199 čierna, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
4.87 EUR
60.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranu oceľových a liatinových povrchov vystavených cyklickému tepelnému namáhaniu. Používa sa na ochranné nátěry krbov, dymovodov, parného potrubia, motorov, výmenníkov tepla, solárnych konektorov.
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
9.66 EUR
1.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie.
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omietka, vonkajšia, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
15.18 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre vonkajšie tenkovrstvé omietky na menej exponovanom povrchu so základnou jadrovou omietkou alebo na betónových paneloch.
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky, 50 ks
Kód: 2502057
Kód dod.: 962518
EAN: 5906927016016
 
7.17 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi kvalitné čajové sviečky s vyšším kalíškom a tým aj predĺženou dobou horenia. Výhodný pomer cena / doba horenia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.