Nejprodávanější
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty od
Zoradiť od
Produktov
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kód:
2504527
24.50 EUR
2.45EUR/1kg
Skladom
Farba na lajnovanie je určená pre značenie čiar na vonkajších ihriskách a športových plochách. Pre značenie čiar na športových plochách v exteriéroch.
Kód:
2502798
34.65 EUR
0.87EUR/1kg
Skladom
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre šťukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
Kód:
2503529
58.03 EUR
2.32EUR/1kg
Skladom
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
Kód:
2503525
66.42 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 2 mm.
Kód:
2503566
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvale elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
Kód:
2503530
92.84 EUR
3.71EUR/1kg
Skladom
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
Kód:
2508193
4.77 EUR
23.85EUR/1l
Skladom
Texturizačný sprej s aloe vera a niacinamidom dodáva vlasom prirodzený objem, textúru a podporuje ich prirodzené vlny.
Kód:
2503526
66.42 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 1,5 mm.
Kód:
2504990
62.37 EUR
3.12EUR/1kg
Skladom
Používa sa probarvený do odtieňa omietky ako základný náter pod dekoratívne a mozaikové omietky pre zabránenie farebných defektov podkladu pri hladení alebo ryhovaní.
Kód:
2502058
3.90 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
Čajové sviečky svetlo hnedé, oranžové a hnedo oranžové s vôňou jablka a škorice v hliníkovom kalíšku. Čas horenia 3 až 4 h.
Kód:
2503672
77.93 EUR
77.94 EUR
7.79EUR/1kg
Skladom
Trvalo pružná náterová hmota pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
Kód:
2504715
3.47 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
Čajové vonné svíčky Bispol s vôňou škorice navodia príjemnú a hrejivú atmosféru v každom interiéri.
Kód:
2502702
45.53 EUR
45.54 EUR
15.18EUR/1kg
Skladom
Používa sa ako reflexná izolačná náterová látka na povrchovú úpravu strešnej krytiny na báze bitumenov a plechu, na nátery zdiva, betónu, dreva a niektorých plastických látok, kde sa okrem izolačného a konzervačného účinku požaduje aj odrážanie slnečného
Kód:
2508314
1.29 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky sú ideálne na každodenné použitie doma aj na cestách.
Kód:
2506993
7.15 EUR
28.6EUR/1l
Skladom
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chráni vlasy pred teplom až do 230 °C, zabezpečuje dlhodobú ochranu proti krepateniu a dodáva prirodzený lesk bez zlepenia.
Kód:
2502792
5.68 EUR
Skladom
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Kód:
2602963
9.98 EUR
66.53EUR/1l
Skladom
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Kód:
2602965
9.98 EUR
66.53EUR/1l
Skladom
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Kód:
2503264
2.82 EUR
Skladom
Sadra s dlhou dobou spracovateľnosti na vyrovnávanie drobných nerovností minerálnych podkladov (omietok, muriva, panelov, atď.).
Kód:
2502839
1.12 EUR
Skladom
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Kód:
2503222
21.46 EUR
21.47 EUR
0.72EUR/1kg
Skladom
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Kód:
2503178
3.03 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
Kód:
2502795
75.68 EUR
4.2EUR/1kg
Skladom
Na vonkajšie nátery vápenatých, vápenno-cementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým spojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
Kód:
2501346
54.17 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, zdiva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
























