sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Hartmann Bel®
Bel Cotton vatové tyčinky cestovné 60 ks
Kód: 2508314
Kód dod.: 904012
EAN: 4046871011758
 
1.29 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a hygienické Bel Cotton vatové tyčinky sú ideálne na každodenné použitie doma aj na cestách.
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
7.15 EUR
28.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chráni vlasy pred teplom až do 230 °C, zabezpečuje dlhodobú ochranu proti krepateniu a dodáva prirodzený lesk bez zlepenia.
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
REMAL
Farba na lajnovanie V2021 pre športové značenie, 10 kg
Kód: 2504527
Kód dod.: 370602
EAN: 8591235061376
 
24.50 EUR
2.45EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na lajnovanie je určená pre značenie čiar na vonkajších ihriskách a športových plochách. Pre značenie čiar na športových plochách v exteriéroch.
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnútorná šťuková omietka, 40 kg
Kód: 2502798
Kód dod.: 400457
EAN: 8594024750444
 
34.65 EUR
0.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kerastuk V je určený pre tenkovrstvé vnútorné omietky na steny z betónových panelov a pre šťukové omietky na základnú (jadrovú) omietku muriva a stropov.
AKCE
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikón pastovitá omietka ryhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503529
Kód dod.: 416136
EAN: 8591235031492
 
58.03 EUR
2.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 2 mm.
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka rýhovaná 2 mm, 25 kg
Kód: 2503525
Kód dod.: 416116
EAN: 8591235031454
 
66.42 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 2 mm.
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
20.60 EUR
10.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolný asfaltový antikorózny náter s izolačnými a tlmiacimi vlastnosťami. Náter je tixotropný, trvale elastický, za vyšších teplôt mierne lepivý. Odoláva vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a účinkom všetkých posypových materiálov.
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503530
Kód dod.: 416140
EAN: 8591235031515
 
92.84 EUR
3.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Zrnitost 1,5 mm.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizačný sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
4.77 EUR
23.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Texturizačný sprej s aloe vera a niacinamidom dodáva vlasom prirodzený objem, textúru a podporuje ich prirodzené vlny.
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET akrylát pastovitá omítka zrnitá 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503526
Kód dod.: 416120
EAN: 8591235031584
 
66.42 EUR
2.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používajú sa k finálnym vonkajším a vnútorným dekoratívnym povrchovým úpravám objektov. Dodávajú sa v prevedení 1,5 mm.
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
BARLET
BARLET základný náter pod dekoratívne omietky, 20 kg
Kód: 2504990
Kód dod.: 430068
EAN: 8591235081220
 
62.37 EUR
3.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa probarvený do odtieňa omietky ako základný náter pod dekoratívne a mozaikové omietky pre zabránenie farebných defektov podkladu pri hladení alebo ryhovaní.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg, modrý
Kód: 2502792
Kód dod.: 372000
EAN: 8591235010015
 
5.68 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit modrý je špeciálna náterová hmota určená na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
9.98 EUR
66.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vôňou šťavnatého citrónu 150 ml je ľahký stylingový sprej navrhnutý špeciálne pre jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
9.98 EUR
66.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratačný ochranný sprej určený pre suché a dehydratované vlasy.
Het sadra biela plastická, 1 kg
Het
Het sadra biela plastická, 1 kg
Kód: 2503264
Kód dod.: 440551
EAN: 8594002538507
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sadra s dlhou dobou spracovateľnosti na vyrovnávanie drobných nerovností minerálnych podkladov (omietok, muriva, panelov, atď.).
HET sadra biela, 1 kg
Het
HET sadra biela, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
1.12 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Het
Het sádra šedá stavebná, 30 kg
Kód: 2503222
Kód dod.: 440731
EAN: 8594002538125
 
21.46 EUR
21.47 EUR
0.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, kúrenárske, modelárske, stavebné práce.
Het sádra šedá, 3 kg
Het
Het sádra šedá, 3 kg
Kód: 2503178
Kód dod.: 440715
EAN: 8594002538118
 
3.03 EUR
1.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na výplne dier a nerovností podkladu - pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, vykurovacie, modelárske, stavebné práce.
AKCE
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
75.68 EUR
4.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vonkajšie nátery vápenatých, vápenno-cementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým spojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
54.17 EUR
3.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, zdiva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
32.31 EUR
4.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky apod.
-1%Zľava
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papierové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
1.29 EUR
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vatové tyčinky Linteo sú vyrobené zo 100% bavlny a 100% recyklovaného papiera.
AKCE
Aura čajová svíčka, 30 ks
Bispol®
Aura čajová svíčka, 30 ks
Kód: 2502387
Kód dod.: 962490
EAN: 5906927030159
100%
2.78 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná čajová sviečka, plne naplnená, v hliníkovom kalíšku.
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorózna farba na auto a podvozok, čierna, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
31.88 EUR
7.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Asfaltový antikorózny a antiabrazívny náter na ochranu spodných častí karosérií automobilov. Vynikajúca odolnosť voči korozívnym a abrazívnym účinkom posypových materiálov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.