sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Deep Black Carbon Espresso antiperspirant, 150 ml
Kód: 1905596
Kód dod.: 837090
EAN: 9005800315386
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nebojte sa prísť tak blízko, ako to len pôjde… Mužná príťažlivá vôňa vás dostane k cieľu. 48 h bez potu a zápachu zabezpečí - NIVEA MEN Sprej antiperspirant DEEP Black Carbon Espresso.
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Kód: 56050
Kód dod.: 835015
EAN: 8717644585337
97%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant pre každodennú ochranu. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Kvetinová vôňa. 48-hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Dermatologicky testovaný, bez alkoholu
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant, 150 ml
Kód: 62459
Kód dod.: 837106
EAN: 4005808729951
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte neviditeľnú ochranu proti poteniu? Sáhnite po antiperspirante, ktorý nezanecháva absolútne žiadne škvrny - NIVEA MEN Sprej antiperspirant pre mužov Invisible for Black & White.
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Kód: 63898
Kód dod.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámska ochrana v spreji s čistou sviežou vôňou a technológiou Motionsense™.
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Henkel Fa
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Kód: 2406911
Kód dod.: 835193
EAN: 9000101709766
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pošlite svoje zmysly na úžasnú cestu a vychutnajte si očarujúcu vôňu čiernej orchidey deodorantu Fa Glamorous Moments. Nezanecháva škvrny a chráni pred zápachom až 48 hodín.
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501012
Kód dod.: 834913
EAN: 8720181566875
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fruity Fresh je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Marakuja a Citrónová tráva antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305692
Kód dod.: 835096
EAN: 8720181291722
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Exotická vôňa marakuje a manga so sviežim akordom citrónovej trávy v novom antiperspirante Marakuja&Citrónová tráva z rady Dove Go Fresh. Základ tejto vône tvoria santalové drevo a kokos.
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305676
Kód dod.: 835097
EAN: 8720181291418
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu a svieže podpazušie. Vyskúšajte netradičnú vôňu tropického ovocia Acai v spojení s vôňou leknínov.
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Original antiperspirant sprej 150 ml
Kód: 2305696
Kód dod.: 835093
EAN: 8720181291715
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Peach & White Blossom antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2402877
Kód dod.: 835053
EAN: 8720181443572
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care antiperspirant sprej pomáha chrániť proti poteniu a zanecháva sviežu vôňu.
AKCE
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie s ošetrujúcimi ingredienciami originálneho krému NIVEA poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu až po 48 hodín a zároveň mimoriadne sa stará o jemnú pokožku podpazušia.
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant v aerosolu, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Deodorant s osviežujúcou ľahkou vôňou zabezpečí dlhodobú ochranu pred nepríjemným zápachom a zároveň jemne sa stará o pokožku podpazušia.
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2507738
Kód dod.: 835232
EAN: 9005800379050
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivo ochrání pred potom a pachem po celých 48 hodin. Zjemňuje pokožku podpazušia a stará sa o ňu.
Nivea Derma Control Natural Tone antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone antiperspirant 150 ml
Kód: 2508059
Kód dod.: 837076
EAN: 5900017099804
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Natural Tone je antiperspirant v spreji, ktorý poskytuje extra dlhú ochranu proti poteniu a zápachu až po dobu 96 hodín. Vhodný aj pre citlivú pleť, s jemnou, sviežou vôňou.
AKCE
Nivea Sprej antiperspirant Pearl & Beauty 200ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Pearl & Beauty 200ml
Kód: 2508153
Kód dod.: 837070
EAN: 9005800384658
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Pearl & Beauty – krása, sviežosť a starostlivosť v každom okamihu!
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2507743
Kód dod.: 835235
EAN: 4005808730735
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h ochrana proti poteniu bez alkoholu pre mužov.
AKCE
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506696
Kód dod.: 837089
EAN: 9005800299082
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonný a pritom stále okúzľujúci. Ako na to? Nedajte potu šancu, nechajte sa sprevádzať šarmantnou sviežosťou. Proti poteniu vás ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant pre mužov DEEP.
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce perlové sérum pomáha redukovať vrásky, obnoviť stratený objem a zjednotiť tón pleti. Vďaka inovatívnej perlové technológii sa účinné zložky aktivujú až pri aplikácii.
Lacalut zubná pasta Aktiv 75 ml + balzam na pery 4,8 g
Lacalut
Lacalut zubná pasta Aktiv 75 ml + balzam na pery 4,8 g
Kód: 2509107
Kód dod.: 885293
EAN: 4016364731814
 
4.34 EUR
57.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Lacalut Aktiv + balzam v jednom balení.
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Roll On Pure originálny deodorant guľôčkový, 50 ml
Kód: 2207745
 
EAN: 80766858
 
4.13 EUR
82.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco pure roll chráni pred zápachom a necháva pleť dýchať, pretože neobsahuje hliníkové soli, ktoré upchávajú a blokujú póry a potné žľazy.
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 150 ml
Kód: 1806639
Kód dod.: 835194
EAN: 9005800302072
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte antiperspirant, ktorý bude jemný natoľko, že ho budete môcť bez obáv použiť ihneď po holení? Vyskúšajte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Kód: 58874
Kód dod.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento deodorant v spreji s iskrivou drevnatou vôňou vám garantuje celodennú sviežosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.