sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant v spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Original antiperspirant v spreji, 250 ml
Kód: 2507743
Kód dod.: 835235
EAN: 4005808730735
 
5.22 EUR
20.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
48h ochrana proti poteniu bez alkoholu pre mužov.
AKCE
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506696
Kód dod.: 837089
EAN: 9005800299082
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonný a pritom stále okúzľujúci. Ako na to? Nedajte potu šancu, nechajte sa sprevádzať šarmantnou sviežosťou. Proti poteniu vás ochráni - NIVEA Sprej antiperspirant pre mužov DEEP.
Nivea Derma Control Natural Tone antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone antiperspirant 150 ml
Kód: 2508059
Kód dod.: 837076
EAN: 5900017099804
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Natural Tone je antiperspirant v spreji, ktorý poskytuje extra dlhú ochranu proti poteniu a zápachu až po dobu 96 hodín. Vhodný aj pre citlivú pleť, s jemnou, sviežou vôňou.
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Užite si svieži pocit až po dobu 48 hodín! Spoliehajte sa na šetrný deodorant s morskými minerálmi a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zabezpečí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Kód: 15201
Kód dod.: 835041
EAN: 8000630040843
100%
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaňte v suchu celý deň, aniž by ste ohrozili hebkosť svojho podpazušia – zvoľte antiperspirant sprej Dove Original.
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Kód: 48071
Kód dod.: 837034
EAN: 8712561319171
100%
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dámsky antiperspirant s ovocnou vôňou a technológiou Motionsense™. Nezanecháva biele škvrny na oblečení.
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion deodorant, 150 ml
Kód: 40973
Kód dod.: 835173
EAN: 3838824116204
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Pink Passion s vôňou ružových ruží, 48 hodinovou ochranou a bez hliníku.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 150 ml
Kód: 62456
Kód dod.: 835160
EAN: 4005808729746
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vsaďte na spoľahlivú ochranu proti poteniu a zápachu potu bez žltých škvŕn a bielych stôp na oblečení - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear.
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Kód: 92277
Kód dod.: 835058
EAN: 8720181566714
 
2.61 EUR
17.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant sprej Dove Powder Soft so upokojujúcou vôňou detského púdre zanechá pokožku podpazušia jemnú a suchú.
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Glowing Gardenia deodorant, 150 ml
Kód: 2508825
Kód dod.: 835237
EAN: 9000101752649
 
3.04 EUR
20.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte každodennú sviežosť a jemnú starostlivosť s Fa Glowing Gardenia deodorantom. Jeho ľahká a príjemná formula chráni pred nežiaducim zápachom, zanecháva pokožku suchú a provonanú sladkou, kvetinovou vôňou gardénie.
AKCE
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant v spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
3.70 EUR
24.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji pre spoľahlivú 72h ochranu proti poteniu a starostlivosť o pokožku podpazušia.
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pre svieži a suchý pocit po celý deň. Vďaka inovatívnej technológii Microtalco absorbuje nadmernú vlhkosť a zanecháva pokožku suchú, chránenú a sviežo voňajúcu až 48 hodín.
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Růžový pepř a Bergamot, 150 ml
Kód: 2201832
Kód dod.: 800080
EAN: 8720181028809
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia elegantnej a uvoľňujúcej drevitej vône s divokým citrusovým nádychom bergamotu a ružového korenia poskytujúca až 48-hodinovú sviežosť.
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Kód: 2206681
Kód dod.: 800082
EAN: 8720181192128
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia vône tropického ananásu a grapefruitu vám prinesie dlhotrvajúcu sviežosť až po dobu 48 hodín.
AKCE
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active pánsky deodorant, 200 ml
Kód: 2208399
Kód dod.: 837119
EAN: 9005800282657
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s nepríjemným zápachom potu! Deodorant so sviežou mužnou vôňou a zložením s morskými minerálmi vás ochráni až po dobu 48 hodín.
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2305695
Kód dod.: 835094
EAN: 8720181339936
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Uhorka antiperspirant sprej byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potením a zápachom, rovnako ako hladké a hydratované podpazušie.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant v spray 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant spray byť vašou každodennou súčasťou. Poskytne vám 72-hodinovú ochranu pred potom a zápachom, rovnako ako hladké a hydratujúce podpazušie.
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305699
Kód dod.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
AKCE
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505059
Kód dod.: 835200
EAN: 9005800282688
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant so sviežou kvetinovou vôňou vás ochráni až na 48 hodín. Jeho ľahké zloženie s unikátnou patentovanou technológiou nezanecháva biele stopy na tmavom oblečení ani žlté škvrny na svetlých odevoch.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánsky antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky antiperspirant v spreji so zložením bez alkoholu, ktorý zabezpečí dlhodobú, účinnú, ale na oblečení neviditeľnú ochranu.
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend antiperspirant 150 ml
Kód: 2508791
Kód dod.: 837075
EAN: 9005800389974
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Control Defend je špeciálny antiperspirant v sprayi navrhnutý pre posilnenú ochranu podpazušia. Až 96 hodín ochrany proti poteniu a zápachu.
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Intensive deodorant, 150 ml
Kód: 2505174
Kód dod.: 835502
EAN: 8002410043006
 
4.13 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvýšená účinnosť v chvíľach intenzívneho života.
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
3.17 EUR
21.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte 48-hodinovú deo ochranu so zložením obsahujúcim feromóny, vďaka ktorým sa budete cítiť príťažlivo! Svieža pánska vôňa. Bez hliníka.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 835519
EAN: 80836810
100%
4.13 EUR
103.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Borotalco Invisible bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.