sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad čierne, 6 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 50 ks
Kód: 1808338
Kód dod.: 954477
EAN: 5902841470262
100%
1.56 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrece na odpad viGO sú kvalitné, pevné a nepriepustné, neprepúšťajú vlhkosť a zachovávajú tak váš domáci alebo kancelársky odpadkový kôš v čistote.
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 48 µ, 116 × 150 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 1808950
Kód dod.: 954478
EAN: 5902841471122
100%
5.52 EUR
0.55EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silné 48 µ, rozměr pytle 116 × 150 cm, objem 240 l, balení 10 kusov. Kvalitné odpadkové pytle pre ukladanie odpadu z domácnosti alebo záhrady.
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad, 22 µ, 48 × 58 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 1902405
Kód dod.: 954475
EAN: 5902841470675
100%
0.74 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
viGO vrecia na odpadky, silné 22 µ, rozmer vreca 50 × 60 cm, objem 35 litrov, balenie 15 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 60 l, 13µm, 60 ks
Kód: 2005111
Kód dod.: 954688
EAN: 5900536335919
 
5.22 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s uchami pre jednoduchú manipuláciu.
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecká na odpad, zatahovacie, 32 µ, 55 × 57 cm, 40 l, 12 ks
Kód: 2201185
Kód dod.: 954340
EAN: 5201314160779
 
2.61 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultra elastické zatahovacie vrecká na odpad o objeme 40 litrov. Nepresakujú a sú odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 60 l, 56 × 96 cm, 37 µ, 10 ks
Kód: 2201772
Kód dod.: 954607
EAN: 4006508110988
 
2.35 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovacie, 28µ , 53 x 60 cm, 35 l, 15 ks
Kód: 2306079
Kód dod.: 954601
EAN: 4823071657890
100%
3.04 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpadky zatahovacie 35 l, 15 ks, 28 µm, 53 x 60 cm, strieborná čierna.
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Hartmann Bel®
Bel Rainbow vatové tyčinky 160 ks
Kód: 2508316
Kód dod.: 904013
EAN: 904013
 
1.73 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické a farebné Bel Rainbow vatové tyčinky sú ideálne pre každodennú hygienu a drobné úkony v domácnosti.
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na belenie, hašená vápenna farba, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
11.09 EUR
1.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hašené vápno pre stavebníctvo, záhradníctvo a pre tradičné dezinfikovanie hospodárskych stavení a budov.
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, biely, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
16.31 EUR
1.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický vápenný nátěr odporúčame pre užitkové a hospodárske priestory, sklady, nenáročné aplikácie. Podkladový materiál omietky, murivo, betónové panely, betón.
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Den Braven
Den Braven DenBit Disper DN gumoasfaltová hydroizolácia, 5 kg
Kód: 2504204
Kód dod.: 300140
EAN: 8595100133274
 
17.18 EUR
3.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom na použitie na suchých a mierne vlhkých podkladoch.
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Supermal
Supermal Amarit na zatienenie skleníkov 1 kg
Kód: 2507275
Kód dod.: 371990
EAN: 8591235098839
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Amarit je špeciálny náter určený na dočasné zatienenie skleníkov, pařenišť a fóliovníkov.
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml
Kód: 2602964
Kód dod.: 863323
EAN: 9000101781526
 
10 EUR
66.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Good Hair sprej na krepaté vlasy 150 ml je ľahký uhladzujúci stylingový sprej určený pre suché, neposlušné a krepaté vlasy.
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Spokar®
Spokar 4425 stierka na okná, šírka 25 cm
Kód: 34536
Kód dod.: 585202
EAN: 8593534441194
100%
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stierka na okná Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovú lištu, gumovú stierku. Šírka 25 cm.
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pre mačky, tuniak, pečeň, moriak, hovädzia paštéta, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
7.05 EUR
10.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové krmivo pre mačky Purina Gold. Aj pre tie najmlsnejšie mačacie jazýčky.
PONAL Standard, 550g
Ponal
PONAL Standard, 550g
Kód: 2507611
Kód dod.: 500700
EAN: 4015000079464
 
8.52 EUR
15.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PONAL Standard je univerzálne lepidlo na drevo vrátane tvrdého.
-1%Zľava
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
1.51 EUR
1.52 EUR
15.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bavlnená vata Bella Cotton je vyrobená zo 100% prírodnej bavlny. Balena je vo fóliovom obale s uzatváraním typu "flip-top", ktoré umožňuje opakované otváranie a zatváranie.
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO vrece na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.95 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modré vrecia na odpad o objeme 35 litrov a veľkosti balenia 36 kusov. Každý kus má rozmer 48 × 57 cm.
PATTEX Wood Standard, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, 750 g
Kód: 2507577
Kód dod.: 500362
EAN: 5997272382970
 
9.78 EUR
13.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Wood Standard je disperzné lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, vrátane tvrdého dreva, kože, papiera, lepenky, textilu a polystyrénu.
AKCE
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Essence
Essence podklad GLOW like HONEY 30 ml
Kód: 2601949
Kód dod.: ES584717
EAN: 4059729584717
 
4.22 EUR
140.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojej pleti dokonalý základ s essence primerom Glow Like HONEY, ktorý vytvára žiarivý a zje
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Parex
Parex teleskopická stěrka na okna s houbičkou Wiper, 10,5 cm
Kód: 2602199
Kód dod.: 585224
EAN: 8699971798164
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex teleskopická stěrka na okna s hubkou uľahčuje umývanie a stieranie sklenených povrchov.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pre mačky s morčacím mäsom a obilninami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletné krmivo s morčacím mäsom pre domáce dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, obmedzuje tvorbu uzlov chlpov a prispieva k celkovej vitalite.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
AKCE
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
17.36 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Supermal Standard je vodou riediteľná interiérová maliarska farba vhodná pre biele nátery stien a stropov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.